Firma PM-International przekazała 1 872 000 euro na pomoc dla 5200 dzieci z całego świata

przez Maciej Maciejewski
395 odsłony

Firma PM-International ogłosiła, że jej fundacja charytatywna PM We Care przekroczyła limity na rok 2023 przekazując 1 872 000 euro – najwyższą kwotę, jaką kiedykolwiek rozdysponowała na wsparcie zdrowia, edukacji i środowiska dla tysięcy dzieci sponsorowanych przez międzynarodową organizację pomocową World Vision.

źródło: Pm-international.com

Działająca w systemie MLM spółka PM-International podczas wieloletniej współpracy z World Vision tylko w ciągu ostatnich dwóch lat wsparła już 4200 dzieci na całym świecie kwotą ponad 5,7 miliona euro. Niebawem pomocą zostanie objętych kolejne 1000 dzieci, więc ich łączna liczba wzrośnie do 5200.

Na całym świecie w ciągu ostatnich trzech lat firma PM-International oprócz sponsorowania dzieci przez World Vision przekazała 7 572 000 euro na pomoc doraźną, np. dla Ukrainy i na zaopatrzenie związane z pandemią. Ambasador organizacji charytatywnych PM-International, Vicki Sorg, stwierdziła:

– Dawanie przyszłości 5200 sponsorowanym dzieciom jest niewiarygodne, a to przybliża nas nieco ponad połowę drogi do naszego długoterminowego celu, jakim jest 10 000 sponsorowanych dzieci. To bardzo ekscytujące. Oznacza to zaangażowanie, odpowiedzialność i fakt, że jako firma nie tylko koncentrujemy się na naszych podstawowych kompetencjach w zakresie produktów premium dla zdrowia, kondycji i urody, ale także żyjemy zgodnie z naszymi wartościami. Koncentrujemy się na każdym poziomie biznesu i pomaganiu tak, aby każdego dnia uczynić świat trochę lepszym.

Szacuje się, że sponsorowanie jednego dziecka faktycznie wspiera pięcioro dzieci. Juliana Gössmann, starszy doradca ds. filantropii w World Vision Germany wyjaśniła, jak to działa:

– Kiedy poprawiamy sytuację dzieci poprzez ich rodziny i sąsiedztwo, wszyscy w społeczności mogą na tym skorzystać – czy to poprzez fundusze na szkoły i materiały do ​​​​nauki, systemy wodne czy źródła utrzymania. Widzieliśmy w Zimbabwe czy Kenii, jak dostęp do czystej wody wspiera edukację i dobre odżywianie, zmieniając życie ludzi.

Oznacza to, że 4 200 sponsorowanych dzieci można uznać za podstawę wsparcia dla około 21 000 dzieci, a biorąc pod uwagę rodziny i społeczności szacuje się, że pośrednio korzysta z nich 500 000 osób. Zatem dzięki dodatkowemu 1000 sponsorowanym dzieciom w 2023 roku PM We Care będzie miało jeszcze większy rozmach.

Podczas konferencji PM-International Leadership Convention w Berlinie Christoph Waffenschmidt, dyrektor generalny World Vision, powiedział: – Nasze wieloletnie partnerstwo z PM-International jest wyjątkowe i jesteśmy tym bardzo zainspirowani. Chodzi o przyjęcie odpowiedzialności, która nie kończy się na własnym biznesie, ale rozciąga się znacznie dalej.

Mogą Cię również zainteresować