Firma PM-International przekroczyła granicę trzech miliardów dolarów sprzedaży

przez Maciej Maciejewski
900 odsłony

13 stycznia 2024 roku network marketingowa spółka PM-International zorganizowała w hali Maimarkthalle (Mannheim, Niemcy) konferencję biznesową, w której wzięło udział 3 500 osób. Za pośrednictwem platformy streamingowej PM TV następnego dnia impreza przeniosła się do sieci, dzięki czemu liczba uczestników wzrosła do 22 000.

źródło: Flickr

Wydarzenie otworzył członek zarządu Patrick Bacher, a następnie założyciel i dyrektor generalny firmy Rolf Sorg skierował do uczestników wiadomość wideo, w której ogłosił ważną informację, podsumowującą jubileuszowy dla tego systemu MLM rok: „Grupa PM-International osiągnęła sprzedaż w wysokości 3 miliardów dolarów”.

„PM-International spogląda wstecz na rewelacyjny rok 30-lecia” – dodał Patrick Bacher. Podziękował wszystkim partnerom handlowym firmy, a także pracownikom, dostawcom i usługodawcom za ich zaangażowanie oraz poświęcenie: „Dzięki swoim wysiłkom, każdy z Was sprawił, że rok 2023 był najbardziej udanym rokiem w historii naszej firmy na całym świecie, a także tutaj, w Niemczech, gdzie nasz biznes został założony. Bardzo Wam za to dziękuję”.

Rekordowa sprzedaż w całej grupie w ubiegłym roku stanowi kontynuację 30-letniej historii sukcesów PM-International. Największa firma zajmująca się marketingiem sieciowym w Europie odnotowała w Niemczech wzrost o 16,3%. W związku z tym Patrick Bacher ujawnił również nowe motto sprzedażowe PM-International na rok 2024: „Osiągnij nowe szczyty”.

Mogą Cię również zainteresować