Firma PM-International rozpoczęła nową inwestycję o wartości prawie 6 milionów euro

przez Maciej Maciejewski
568 odsłony

To całkiem nowa inwestycja o wartości prawie 6 milionów euro. Kilka dni temu w Speyer odbyła się oficjalna ceremonia wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowego, trzeciego już budynku administracyjnego w europejskiej centrali network marketingowej firmy PM-International. Przedsięwzięcie ma być gotowe w 2024 roku.

Ropoczęcie nowej inwestycji PM-International

Na uroczystość przybyło wielu gości – założyciele spółki, kadra zarządzająca, pracownicy i niezależni dystrybutorzy. W nowym budynku, przy łącznej powierzchni brutto 1865 m² powstanie przestrzeń dla 80 dodatkowych miejsc pracy. W dwóch istniejących już gmachach administracyjnych na co dzień pracuje ponad 200 osób. W nową lokalizację PM-International inwestuje kolejne 5,8 miliona euro.

Tuż przed samym wmurowaniem kamienia węgielnego dyrektor generalny PM-International Germany – Patrick Bacher, zwrócił się do publiczności: – Rekordowy dla naszego biznesu MLM rok 2022 wyraźnie pokazał, że ten wzrost będzie kontynuowany na całym świecie. Aby się do niego dostosować, zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą europejską siedzibę tutaj w Speyer o trzeci budynek. Będzie on oferował przestrzeń biurową dla kolejnych 80 pracowników, którzy w przyszłości będą nas wspierać we wszystkich obszarach administracyjnych.

W wydarzeniu wzięło również udział kilku przedstawicieli Speyer, w tym Katja Gerwig – szefowa ds. rozwoju gospodarczego. Burmistrz Stefanie Seiler skorzystała z okazji, aby pomóc w ceremonii wmurowania kamienia węgielnego wraz z zarządem i członkami założycielami spółki.

„PM-International ze Speyer to prawdziwa historia wielkiego sukcesu” – powiedziała burmistrz. „Ze względu na niepewne czasy, które mam nadzieję mamy już za sobą, nie jest rzeczą oczywistą, że firmy będą nadal inwestować, dlatego wyraźnie przywiązują się do konkretnej lokalizacji i w taki sposób tworzą nowe miejsca pracy dla dodatkowych osób”.

– Nasze motto sprzedażowe w tym roku brzmi „Spełnij marzenia”. Aby zrealizować marzenia, bez względu na to, jak wielkie, musimy odważyć się podjąć odpowiednie kroki, które są niezbędne, aby to zrobić. Dzisiaj stawiamy kolejny, ważny i przełomowy krok w kierunku wielkiego marzenia o przyszłości europejskiej centrali PM-International w Speyer – wyjaśnił prezes firmy Lutz Bläcker.

Mogą Cię również zainteresować