Firma proWIN uhonorowana tytułem Grand Prize for MSP 2022

przez Maciej Maciejewski
488 odsłony

Działająca w systemie MLM spółka proWIN została nagrodzona honorowym medalem Grand Prize for MSP. Uroczystość wręczenia tej prestiżowej w Niemczech nagrody miała miejsce w Bonn, a w trakcie niej obecne były osobistości ze świata polityki, biznesu i mediów. Tytuły takie przyznaje się raz w roku przedsiębiorstwom, które osiągają najbardziej imponujące wyniki ekonomiczne.

W ramach gali federalnej Grand Prize for MSP 2022 dyrektor zarządzający proWIN Sascha Winter odebrał nagrodę specjalną od Fundacji Oskara Patzelta. W swojej laudacji Helfried Schmidt, prezes tej organizacji podkreślił wszechstronne zaangażowanie społeczno-ekologiczne spółki proWIN. Jego zdaniem, pprócz odpowiedzialnej, ogólnej orientacji na przedsiębiorczość sprawia to, że sprzedaż bezpośrednia i network marketing jest jednym z wyróżniających się sektorów gospodarczych wśród wszystkich niemieckich średnich firm.

Właściciele proWIN postrzegają to uznanie jako potwierdzenie ich zaangażowania w zrównoważone, zorientowane na przyszłość podejście biznesowe. Podczas uroczystej gali Sascha Winter powiedział:

– Po otrzymaniu tej nagrody dla średnich przedsiębiorstw w Saarland/Nadrenia-Palatynat rok temu cieszymy się, że zostaliśmy wybrani do wyróżnienia spośród wszystkich uczestników konkursu również w tym roku. To szczególny zaszczyt zostać tutaj uhonorowanym w taki sposób, ponieważ mamy świetnych konkurentów. Niemiecki Mittelstand jest stabilnym, nieocenionym czynnikiem sprawczym dla naszej całej gospodarki. Z tego powodu ta nagroda jest dla nas szczególnie ważna. Serdeczne podziękowania dla IHK Saarland za nominację do konkursu i dla jego jury za decyzję na rzecz proWIN.

Mogą Cię również zainteresować