Firma S’OUVRE wybudowała nowe centrum biznesowo-logistyczne

przez Maciej Maciejewski
2046 odsłony

Oto polski biznes marketingu sieciowego, który od 6 lat rośnie pięknie i szybko jak pachnące ciasto na dobrych drożdżach. „Otwarcie nowego centrum biznesowo-logistycznego S’OUVRE to efekt dynamicznego rozwoju naszej firmy” – czytamy w informacji prasowej.

Miło obserwować, jak polska firma MLM zalicza profesjonalny rozwój, a zarobione środki inteligentnie inwestuje w taki sposób, aby w kolejnych latach zagwarantować swoim pracownikom i dystrybutorom jeszcze lepsze warunki pracy, a klientom skroić jeszcze lepszą ofertę produktowo-usługową.

Najpierw w kwietniu tego roku network marketingowa firma S’OUVRE postawiła i uruchomiła nowy magazyn, w którym – jak twierdzą jej decydenci – „rozwiązania skrojone do potrzeb branży wpłynęły na ergonomię naszej logistyki zarówno w kraju, jak i zagranicą, a realizacja zamówień weszła na jeszcze wyższy poziom”.

Niedawno spółka oddała do użytku kolejne elementy tego ciekawego projektu: „Jest mi niezmiernie miło poinformować, że zrealizowaliśmy następny etap inwestycji i w naszym nowym kompleksie otworzyliśmy pierwszą część infrastruktury biurowej. Z początkiem miesiąca nasi pracownicy przenieśli się do centrum biznesowo-logistycznego, gdzie czekał na nich wysoki standard wykończenia oraz powierzchnia, gwarantująca komfortową przestrzeń do pracy. Stworzyliśmy nowoczesne miejsce, które jest odpowiedzią na zwiększający się poziom zatrudnienia, poszerzenie oferty produktowej oraz dalsze plany związane z ekspansją na rynki zagraniczne” – napisał w social mediach Waldemar Smoliński, prezes spółki.

Mogą Cię również zainteresować