Firma S’OUVRE znów święci triumfy biznesowo-sportowe

przez Maciej Maciejewski
810 odsłony

Działająca w systemie MLM polska spółka S’OUVRE już piąty raz z rzędu zgarnęła statuetkę Przedsiębiorstwa Fair Play. To w ramach biznesu. A sportowo? Podczas Mistrzostw Świata w Abu Dhabi, współpracujący z firmą ambasador sportu S’OUVRE – Radosław Kawęcki, na swym koronnym dystansie 200 m zdobył złoty medal w pływaniu.

źródło: Pixabay

„Jest nam niezwykle miło ogłosić, że już po raz piąty udało nam się zdobyć prestiżowy tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play. W tym roku odebraliśmy złotą statuetkę – wyjątkowe wyróżnienie dedykowane wyłącznie firmom, które utrzymują jakość w swoich działaniach przez co najmniej pięć następujących po sobie lat, czyli w naszym przypadku od początku działania S’OUVRE na rynku.

Nie da się ukryć, że jest to dla nas ogromny zaszczyt, bo to nie tylko dowód na naszą transparentność, ale również wyznacznik jakości naszej działalności. To dowód, że jesteśmy nieustannie zauważani przez przedstawicieli największych organizacji biznesowych w Polsce i Europie.

W związku z tą szczególną okazją, chcielibyśmy podziękować Wam – naszym partnerom. Bez Was nie moglibyśmy tego osiągnąć. Wasza ciężka praca, zaangażowanie oraz oddanie S’OUVRE dały niesamowite efekty, przez co dziś możemy cieszyć się tym wyjątkowym wyróżnieniem.

Bardzo dziękujemy też tym, którzy obserwują nasze poczynania w mediach społecznościowych, gdzie możemy dzielić się z Wami wiedzą o naszych produktach, które tak bardzo uwielbiacie. Dziękujemy!” – czytamy w informacji prasowej.

Radosław Kawęcki to urodzony w Głogowie, trzydziestoletni, polski pływak, specjalizujący się w stylu grzbietowym. Czterokrotny mistrz świata na krótkim basenie na dystansie 200 metrów (2012, 2014, 2016, 2021), trzykrotny mistrz Europy (2012, 2014, 2016), dwukrotny wicemistrz świata (2013, 2015), ośmiokrotny mistrz Europy na krótkim basenie na dystansie 100 metrów (2011 i 2015) i 200 metrów (2011, 2012, 2013, 2015, 2019 i 2021), wicemistrz Europy na krótkim basenie w 2009, mistrz Europy juniorów. Firmę S’OUVRE promuje jako jej ambasador sportu. Kilka dni temu podczas Mistrzostw Świata w Abu Dhabi na swym koronnym dystansie 200 m na krótkim basenie zajął pierwsze miejsce i zgarnął złoto. „Nie mieliśmy wątpliwości, że będzie inaczej. Król może być tylko jeden!!! Gratulujemy kolejnego, ogromnego sukcesu. Kto z Was dołącza się do gratulacji?” – komentuje spółka.

Mogą Cię również zainteresować