FLAVON GROUP znów doceniony. Polska spółka córka tego biznesu MLM otrzymała Diamentowy Certyfikat Rzetelności Płatniczej w ramach konkursu Rzetelna Firma

przez Maciej Maciejewski
1668 odsłony

Już 8 października 2022 roku w Budapesztańskim Centrum Kongresowym współpracownicy biznesu Flavon Group będą świętowali 18 urodziny tego network marketingowego, wywodzącego się z Węgier przedsięwzięcia. Tymczasem już teraz… Spółka Flavon Polska znów otrzymała diamentową ocenę niezawodnej firmy.

László Gaál

Wielka, uroczysta gala Złotych i Diamentowych Certyfikatów zorganizowana przez Rzetelną Firmę odbyła się 15 września 2022 roku w Warszawie. W imieniu całej społeczności Flavon Group piękny certyfikat osobiście odebrał założyciel i prezes firmy – László Gaál. Gratulujemy.

„Certyfikat Rzetelności pozwala pokazać potencjalnym partnerom biznesowym, że jest się solidnym i wiarygodnym przedsiębiorcą. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm działających na bardzo konkurencyjnych rynkach. Taki certyfikat zdecydowanie pomaga nawiązać kontakty handlowe” – czytamy na stronie internetowej projektu.

Kontakty handlowe w biznesie MLM to jedna z najważniejszych kwestii, ale trzeba pamiętać przede wszystkim o fakcie, że każda taka prestiżowa nagroda otrzymana przez każdą firmę z naszej branży, buduje i promuje markę oraz wizerunek całego sektora na zewnątrz. Dlatego… jeszcze raz mocno gratulujemy.

Mogą Cię również zainteresować