Flavon Peak Boost czyli zainwestuj w zdrowie i pozostań w ruchu!

przez Maciej Maciejewski

W biznesie nie można stać w miejscu. Ciągły rozwój i innowacje dają dystrybutorom kolejnego asa w rękawie, świeży impuls do budowania swoich struktur i generowania coraz większych prowizji, a konsumentom szerszy wybór. Korzystają wszyscy… Znów network marketingowa firma Flavon rozszerzyła swoją ofertę produktową.

Flavon Peak Boost przeznaczony jest dla dorosłych, którzy od czasu do czasu lub regularnie chcą być aktywni, nabrać rozpędu i odświeżyć się. Jest to produkt łatwy do spożycia, energetyzujący, który może zmniejszyć uczucie zmęczenia i negatywne skutki stresu. Jego zawartość owoców wynosi 98%.

Zdaniem spółki Peak Boost jest godnym towarzyszem słynnych produktów Peak Fruit, Future i Veggie. Jest źródłem wartościowych owoców o wysokiej zawartości składników aktywnych oraz kofeiny o długotrwałym działaniu stymulującym. Jednocześnie orzeźwia i zapewnia silne działanie antyoksydacyjne. Flavon Peak Boost może pomóc ludziom być na szczycie zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym!

Produkt wytwarzany jest w Gész Gaál és Sziklás kft. To firma produkcyjna należąca do grupy firm Flavon, powstała w 1994 roku. Dziś zajmuje się wyłącznie produkcją i związanymi z tym procesami. Firmy dystrybutorskie Flavonu posiadają na Węgrzech i w Polsce biura, które wykonują wszystkie zadania pomocnicze i obsługując klientów, wspierają pracę dystrybutorów.

„System zwrotów Flavonu jest prosty, stymulujący i przejrzysty. Przy minimalnej inwestycji każdy może osiągnąć maksymalny zwrot już od samego początku – równe szanse, wypłata na poziomie liderskim, prowizja z obrotu 12 poziomów, wyjątkowo wysoki bonus za rejestrację nowego członka do biznesu” – czytamy w informacji prasowej.

Mogą Cię również zainteresować