FLAVON GROUP: GPS zdaniem Laszló Gaál jr

przez Maciej Maciejewski

Publikując niedawno reportaż z „Weekendowego Szkolenia” Flavon Group w Karpaczu obiecaliśmy, że spróbujemy jeszcze podpytać kompetentną osobę z tej firmy na temat nowego projektu GPS. Oto wywiad z Laszló Gaál juniorem!

Laszló Gaál jrLaszló Gaál jr

Laszló Gaál jr urodził się 22 września 1982 roku w Debreczynie, czyli kolebce Flavon Group. W czasie edukacji średnioszkolnej spędził rok w Niemczech. Następnie ukończył Wyższą Szkołę Gospodarczą w Budapeszcie, gdzie jako temat swojej pracy magisterskiej wybrał network marketing. Miałem 11 lat, gdy MLM zaczął wypełniać jego życie. Bo od kiedy jego rodzice zaczęli się zajmować tym biznesem, Laszló połknął bakcyla i w ten sposób marketing sieciowy jest jego codziennością już od 20 lat. Po skończeniu uniwersytetu natychmiast zaczął zajmować się sprzedażą bezpośrednią i Flavonem. Obecnie pełni funkcję głównego mendżera firmy Flavon Group.

Moja kariera nabrała rozpędu razem z Flavonem. W ostatnich 9 latach do mojej sieci zarejestrowało się ponad 200 tysięcy osób!

Jakie ma hobby? Znaczną część wolnego czasu wypełnia mu sport. W tej kwestii preferuje wszystkie możliwe formy ruchu. Lubi nowe wyzwania. Obecnie, obok biegów, próbuje swoich sił w tajskim boksie.

Maciej Maciejewski: Chciałbym zacząć od korzeni. Skąd wziął się pomysł na Flavon?

Laszló Gaál jr:  Narodziny firmy Flavon Group zainspirowały marzenia, pragnienia moich rodziców. Mając ponad dziesięcioletnie, zakończone sukcesami doświadczenie w budowie sieci MLM zaczęli poszukiwać firmy, której można zaufać. Takiej, która da pewne podstawy każdemu, kto chce korzystać ze wszystkich zalet sprzedaży bezpośredniej. Jako, że nie znaleźli idealnego rozwiązania, rozpoczęli proces badań i rozwoju, którego wynikiem stało się stworzenie jedynego w swoim rodzaju – jeżeli chodzi o działanie i formę – produktu Flavon max. Stworzyli także system zwrotu podstawowego, który otwierał możliwości w nowej gałęzi działającego bez żadnych zmian, przez 60 lat przemysłu i handlu. Koncepcja Flavonu, produkt, zwrot osobisty, zostały wymyślone przez moich rodziców. Jednym z filarów sukcesu było to, że moi rodzice powołując do życia firmę, sami byli networkerami i myśleli tak, jak każdy, kto buduje sieć.

ReklamaReklama

Drugim filarem jest wyjątkowość. Każda firma chwali swój produkt i swój zwrot osobisty, ale warto popatrzeć na to objektywnie. Zeszłoroczne pomiary wartości ORAC naszego produktu dają odpowiedź na to, dlaczego uważamy, że to właśnie my dysponujemy jednym z najlepszych produktów na świecie. W końcu, oprócz tego, że ma wyjątkowy smak i konsystencję, dysponuje także jedną z najwyższych zawartości substancji aktywnych  na rynku.

Maciej Maciejewski: Podczas niedawnego szkolenia w Karpaczu wspomniał pan o nowym projekcie… Proszę powiedzieć, czym jest GPS?

Laszló Gaál jr: GPS to przyszłość marketingu sieciowego. GPS pozwala na urzeczywistnienie marzeń networkerów, bowiem scala w sobie zalety automatycznie budowanej sieci z wypłatą unilevel. W praktyce znaczy to tyle, że klubowicze pracujący w systemie GPS otrzymują prowizję z obrotu każdego współpracownika, którego są sponsorem, których współpracownik lub oni sami zaprosili do systemu GPS.  W ten sposób, nawet bez uprzedniego przygotowania i doświadczenia w pracy sieciowej, każdy może od razu czerpać korzyści z automatycznie budującego się systemu.  Wymagania są minimalne, a tkwiący w nim potencjał i osiągane wyniki – olbrzymie. GPS łączy w sobie wyjątkowy produkt, stabilne zaplecze firmy z rewolucyjną, nową koncepcją biznesową.

Laszló Gaál jrLaszló Gaál jr

Co ważne, wyniki w systemie GPS może osiągnąć każdy. Nawet ten, kto do tej pory nie nauczył się podstaw branży. Dzięki prostocie i możliwości dalszej rozbudowy sieci, system przyciąga, podtrzymuje i zachęca do ciągłej, intensywnej aktywności użytkowników. GPS jest przyszłością budowania sieci MLM – to jest rewolucja.

Maciej Maciejewski: Co się teraz zmienia po wprowadzeniu do Flavon Group programu GPS?

Laszló Gaál jr: Podstawowa koncepcja Flavonu jest niezmienna od początku jego istnienia. GPS stał się tylko rewolucyjnym narzędziem, które jedni zaadaptowali szybciej, inni wolniej. Jednakże już kilka miesięcy od startu systemu jesteśmy pewni, że podążyliśmy właściwą drogą.

Co miesiąc do systemu GPS przekonuje się kilka tysięcy klubowiczów, którzy wcale nie muszą rezygnować z dotychczas budowanej tradycyjnie sieci.

Ten, kto teraz wystartuje z Flavon GPS, poczuje się jakby był z firmą przy początkach jej działania, jakby brał udział w czymś nowym. Pewność sukcesu przy nowostartującym systemie pozwala przyłączając się poczuć się tak, jak gdybyśmy uczestniczyli w zakładaniu z Markiem Zuckerbergiem Facebooka.

ReklamaReklama

Od jakiegoś już czasu działamy oczywiście na zagranicznych rynkach, jednakże możliwość rozwoju międzynrodowego mieli tylko nasi niektórzy klubowicze. Flavon GPS natomiast daje każdemu klubowiczowi możliwość czerpania korzyści z potencjalnego, 850 milionowego rynku naszej firmy. Każdemu, kto rozpocznie działać w systemie GPS, system pozwoli na wykorzystanie wszystkich dobrych jego stron i na samorozwój.

Z pomocą Flavon GPS nasi współpracownicy w rekordowym czasie osiągnęli sukces – najwyższy poziom liderski, poziom president, a szybkość działania Flavon GPS stale się powiększa!

Z miesiąca na miesiąc tysiące osób przekonuje się do nowego systemu, zostaje w nim, kupuje cyklicznie karton aktywności i pomaga w przyłączaniu się kolejnych, nowych osób. Siłę GPS pokazuję moim przyjaciołom zadając im 3 pytania. Po pierwsze: znasz osobę, która znalazła się w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu i dzięki temu zarabia dużo pieniędzy? Po drugie: jesteś świadomy osiągniętych przez ostanie 9 lat wyników Flavon? I po trzecie: chcesz otrzymywać profity z mojej pracy? Na ostatnie pytanie jeszcze nikt nie odpowiedział przecząco. GPS czyli Flavon Global System to marketingowe narzędzie globalnej społeczności.

Maciej Maciejewski: Dlaczego bardziej ceni pan system MLM od biznesu tradycyjnego?

Laszló Gaál jr:  W biznesie tradycyjnym bardzo wiele zatrudnionych osób pracuje dla kilku osób będących właścicielami firmy. Wynikiem sprzedaży bezpośredniej a zwłaszcza network marketingu jest natomiast fakt, że wszyscy klubowicze pracują dla siebie samych. Mówiąc inaczej, ktoś pragnie piękniejszego, bardziej pełnego życia, a kariera przedsiębiorcy to dla niego nie walka z konkurencją, właścicielami firmy, zatrudnionymi lub współpracownikami. Takiej osobie nie chce się walczyć z biurokracją, trudnościami finansowymi. Taka osoba zacznie pracować w dobrze działającym modelu biznesowym, gdzie najlepsi nauczą jej konkretnej, rzetelnej praktyki.

W Flavon GPS otrzymujemy nie tylko efektywne wskazówki, ale także obrót idący do nas z góry, od liderów. W tradycyjnym biznesie tylko znikomy procent dochodów wraca do miejsca, które je wytworzyło, do osób, które mogłyby czerpać profity z dochodu pasywnego. Podstawą działania systemu Flavon GPS jest to, że już na drugi dzień od rozpoczęcia pracy, można czerpać profity z obrotu, który generował się w trakcie sączenia przez nas w domy herbaty z filiżanki.

Z punktu widzenia firmy jest to nadzwyczajne uczucie: świadomość, że kilkadziesiąt tysięcy rodzin może zarabiać z obrotu generowanego przez nich samych, a nie na przykład przez duży supermarket.

Maciej Maciejewski: Jakie ma pan plany na przyszłość? Na kilka najbliższych lat?

Laszló Gaál jr: Moim celem jest, aby w najbliższych 5 latach osiągnąć 1% światowego obrotu network marketingu. Do tego jednak potrzebujemy obecności na całym świecie. I to jest moja działka. Teraz pracuję, żeby czym prędzej, jak najwięcej osób osiągało profity z Flavon. Z uwagi na to, moje zadanie polega na tym, że muszę znaleźć liderów, otaczać się nimi i czuć ich wsparcie, bo jestem pewny, że to jest droga, na końcu której znajduje się nasz wspólny, światowy sukces. Będziemy chcieli stale zwiększać możliwości, ilość i wielkość dostępnych rynków oraz wolumen. W końcu naszym celem jest to, żeby nasza wiadomość o zdrowszym i bardziej udanym życiu, trafiła do milionów osób. Dlatego teraz cały czas powtarzam: Naprzód Flavon! Naprzód Flavon GPS!

Maciej Maciejewski: Dziękuję za rozmowę.

Mogą Cię również zainteresować