FLAVON: Szkolenie weekendowe w Karpaczu

przez Piotr Hoffmann

W dniach 15-16 listopada 2014 roku spotkaliśmy się na kolejnym weekendowym szkoleniu network marketingowej firmy Flavon Group. Event odbył się tradycyjnie w hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

ee

Jako konferansjerzy zadebiutowali Magdalena Kontna i Igor Świerkocki. Pierwszy prelegent – Bogumiła Pilczuk, przedstawiła produkty, z omówieniem ich poszczególnych składników włącznie. Po niej głos zabrał Dariusz Drewiecki, charyzmatyczny menedżer budujący swój biznes na terenie Wielkiej Brytanii.

Flavon… „Siła natury” to z kolei tytuł wykładu, jaki zaprezentował prof. Zoltán Dinya. Nikt na świecie nie opowie o rodzinie produktów Flavon tak, jak robi to profesor. Dlaczego? Ponieważ ojciec najlepiej zna swoje dzieci. Kolejny wykładowca – Kazimierz Cylc, jak zawsze poważny i konkretny, korzystając z  pomocy naukowych, pokazał i omówił najlepsze jego zdaniem narzędzia przydatne do pracy w branży MLM. Z kolei Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”, w wykładzie „MLM kontra piramidy finansowe” wyjaśnił słuchaczom, jak w łatwy sposób odróżnić prawdziwy biznes od fałszywych firm oraz po czym rozpoznać piramidę finansową. Po tym wykładzie już nikt nie da się nikomu namówić na udział w jakimkolwiek biznesowym przedsięwzięciu, działającym niezgodnie z obowiązującym prawem.

Następnie Szymon Turno, prężny lider reprezentujący ten network marketing mówił o tym, jak radzić sobie z obiekcjami klientów i w jaki sposób zdobyć ich zaufanie. Jak przystało na networkera z tak dużym doświadczeniem, Szymon poradził sobie wyśmienicie. László Gaál – prezes założyciel, na którego wystąpienie wszyscy czekali z zapartym tchem, przedstawił wszystkim swoją wizję wspaniałej  przyszłości firmy. Jego przemówienie zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Kolejną debiutującą osobą była Barbara Gaczkowska, która z niezwykłym wdziękiem przedstawiała osoby zakwalifikowane po raz pierwszy na poszczególne poziomy liderskie. Tacy dystrybutorzy zarabiają już niezłe pieniądze oraz otrzymyją wiele innych profitów. Mirosław Drzał – długoletni diament, pokazał jak wielka jest siła grupy i jak stworzyć zespół liderów gotowych do działania. Po nim głos ponownie zabrał prof. Zoltán Dinya  i przedstawił bardzo szczegółowo najnowszy, ponoć fenomenalny produkt – Green Plus+

Jr. László Gaál mówił natomiast o tym, jak wspaniała przyszłość rysuje się przed Flavon Group, jakie są dalekosiężne plany i zadania, których podjęła się firma, aby te je urzeczywistnić. Prezydent Ewa Wawrzyniak, to kolejna w tym dniu prelegentka, która jak nikt inny potrafi mówić o sztuce motywacji i jej efektach. Pod koniec tego pełnego emocji dnia, László Gaál wrócił wspomnieniami do fantastycznych wakacji i wszyscy mogli się przenieść na moment do pięknych miejsc.

Drugi dzień szkolenia rozpoczęła swoim wykładem na temat możliwości rozwijania rynków zagranicznych Nina Czapczyk. Po tym wykładzie głos zabrała doktor medycyny – Karolina Galikowska i podpowiedziała co zrobić by zachować zdrowie i młodość na długie lata. Temat przewodni  prelekcji to bioflavonoidy jako tajna broń natury. Dariusz Januszewski – diament, odpowiadał na  pytania jakie pojawiają się w MLM na drodze do sukcesu. Mówił też o tym jak rozpoznać ślepy punkt  i uwolnić hamulce w rozwoju biznesu. Krisztina Jungné Kovács – gość specjalny, niekwestionowany lider węgierski, bardzo pięknie pokazała jak otwierać  drzwi do marzeń.

Piotr Sikorski, jeden z polskich prezydentów, jako temat swojego wykładu wybrał „ Złote zasady w biznesie czyli przepis na sukces”. Ponadto można było od niego uzyskać odpowiedź na pytanie „Jak skutecznie wykluczyć pułapki w biznesie”. Uwieńczeniem niedzielnych wykładów była prelekcja prezydenta Ryszarda Gaczkowskiego, który opowiadał o tym jak zaczęła się jego przygoda z Flavonem, jaka była jego droga do po sukces – między innymi dzięki potencjałowi planu marketingowego, i jak Flavon stał się jego miłością.

Po dwóch tak energetyzujących dniach, tylu wspaniałych wykładach, wszyscy opuścili gościnne progi hotelu Gołębiewski w cudownych nastrojach i z wielkim optymizmem. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie spotkanie w roku 2015!

Mogą Cię również zainteresować