FM World próbuje podbić Liban

przez Maciej Maciejewski
951 odsłony

Prawie żadna firma MLM nie działa w Libanie. W kraju, który graniczy z Syrią od północy i Izraelem od południa, który wydaje się być w stanie permanentnej wojny, nie ma zbyt wielu możliwości – zwłaszcza dla kobiet – do założenia międzynarodowego biznesu. Próbuje to zmienić firma FM.

źródło: Pixabay

15 lipca 2023 roku w Libanie odbyła się konferencja network marketingowego projektu FM World. Na spotkanie przybyły prawie same kobiety, którym ten wywodzący się z Polski system MLM zaoferował unikalną w tym regionie możliwość prowadzenia działalności na własny rachunek.

Jako jedna z nielicznych firm marketingu sieciowego FM działa w Libanie i planuje więcej tego typu wydarzeń, w miastach takich jak: Trypolis, Zahlé, Sydon i Aley, aby zaprezentować tam swój model biznesowy. Początki tego założonego we Wrocławiu przez Artura Trawińskiego projektu sięgają roku 2004. Obecnie podmiot ma dwa miliony zarejestrowanych partnerów handlowych.

Wraz z otwarciem rynku w Libanie polska firma stąpa po bardzo trudnym gruncie, gdyż wszelkie kwestie związane z organizacją i uporządkowaniem działalności biznesowej są tam niezwykle skomplikowane. Ponadto trzeba również wziąć pod uwagę istniejące, specyficzne uwarunkowania kulturowe, które poważnie utrudniają kobietom pójście własną drogą.

Spotkanie firmy FM w Libanie

Mogą Cię również zainteresować