FM znów rozdawało Mercedesy

przez Maciej Maciejewski
1264 odsłony

Ciężka praca i dobre wyniki w marketingu sieciowym zawsze się opłacają. W siedzibie FM GROUP Polska w Szewcach koło Wrocławia po raz kolejny rozdano współpracownikom firmy kluczyki do bordowych Mercedesów.

ee

Nowiutkimi, komfortowymi Mercedesami-Benz Klasy A jeździć będzie teraz aż pięcioro liderów FM: Ewa Dobrowolska, Krystyna Stanek, Kornelia Kuraś, Hanna Baumgart (w imieniu Hanny auto odebrał mąż) oraz Krzysztof Pauch, który przyznał, że ten samochód wziął dla żony, a sam już wkrótce zamierza sięgnąć po Klasę S.
Andrzejowi i Arturowi Trawińskim kluczyki pomagał wręczać św. Mikołaj. Uroczystość uświetnili swoją obecnością specjalnie zaproszeni liderzy oraz przedstawiciele firmy Mercedes-Benz: André Dutkowski z Mercedes-Benz Cars Daimler AG, Rafał Markiewicz z Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. oraz Andrzej Tryba i Krzysztof Rak z Frączak Sp. z o.o. (autoryzowany dealer samochodów Mercedes-Benz).

– Moje małe sukcesy cieszą mnie tak bardzo, że ostatnio jestem zakręcona na maksa – powiedziała nam skromna jak zawsze Ewa Dobrowolska z Rudy Śląskiej. – Jeszcze nie dawno byłam szarą myszką i kurą domową, a teraz jestem liderem w marketingu sieciowym i jeżdżę Mercedesem. Dlaczego? Bo miałam motywacje, aby pokazać na co mnie stać. Im więcej osób mi mówiło, że wierzę w te bajki, tym więcej pracowałam po to, aby moje życie stało się bajką. MLM to wspaniała branża. Tylko cały czas zadaje sobie pytanie: dlaczego ludzie są tak ślepi i nie potrafią tego dostrzec?

Gratulujemy myszce Ewie i wszystkim nowym kierowcom bordowych Merców. Ku chwale branży.

Mogą Cię również zainteresować