FM GROUP: pełne energii „Szkolenie Mistrzów”

przez Barbara Surmiak
2323 odsłony

To się nazywa motywacja! Pierwszy w historii FM GROUP Polska wakacyjny meeting odbył się 1 sierpnia 2015 roku w Jachrance pod Warszawą. Blisko tysiąc partnerów biznesowych firmy podjęło wyzwanie zespołowe rzucone przez trenerów…

ee

…a jak realizować marzenia uczył mentalny trener mistrzów świata w siatkówce – Jakub B. Bączek! Meeting „Szkolenie Mistrzów” poprowadzili Małgorzata Serwa i nowy trener FM GROUP Michał Kłosowicz. Na początek Artur Trawiński serdecznie powitał wszystkich uczestników. Pozostając w wakacyjnym klimacie opowiedział o letniej zabawie Over150fragrances, w której biorą udział budujący swój MLM partnerzy biznesowi FM GROUP z całego świata. Osobiście zaprezentował, jak łatwo przyłączyć się do tej fantastycznej akcji, robiąc sobie selfie z uczestnikami meetingu i wrzucając je na Instagram.

Właściciel FM GROUP przedstawił nowego menedżera FM GROUP Polska – Ryszarda Armanowskiego. Pogratulował także pierwszej polskiej jaspisowej gwieździe – Krzysztofowi Pauchowi, wręczając mu dyplom i kartę VIP, uprawniającą do licznych liderskich przywilejów, a także inne prezenty. Sam obdarowany z pasją i właściwą sobie energią podziękował wszystkim, bez których osiągnięcie takiego poziomu i związany z tym faktem sukces nie byłoby możliwe.

W module biznesowym Ryszard Armanowski opowiedział o tym, że aby zacząć działać, nie trzeba być mistrzem, ale wystarczy poświęcić odpowiednio dużo czasu swoim partnerom biznesowym, aby sami potrafili działać dalej. Ważne informacje, będące podstawą wiedzy o firmie, uczestnicy szkolenia otrzymali na specjalnych kostkach.

Pasję partnerów biznesowych FM GROUP najlepiej pokazało wyzwanie zespołowe. Na świeżym powietrzu drużyna złożona z blisko tysiąca osób rozegrała wspaniały mecz siatkówki, odbijając piłkę tylko lewą ręką. Reprezentację zagrzewali w brawurowym stylu trenerzy: Małgorzata Wawrzynowicz-Mazur i Paweł Woźniak. Ćwiczenie zespołowe pokazało, jak rewelacyjne wyniki może przynieść współdziałanie – i oto przecież chodzi w marketingu wielopoziomowym!

Po przewie najpierw uczestników spotkania urzekło wystąpienie Małgorzaty Wawrzynowicz-Mazur, która zachęcała do udziału w jednej z najwspanialszych przygód – „Wyprawie po wiedzę”. Szkolenie połączone z cudownymi wakacjami zamarzyło się niejednemu partnerowi obecnemu na sali. Wszak dobry biznes to nieustanna edukacja i podnoszenie oraz rozwijanie kwalifikacji.

Balbina Martini poprowadziła moduł produktowy. To bardzo ważny element każdego szkolenia w tej dziedzinie, bo przecież stąd biorą się pieniądze i wyniki. Bardzo merytorycznie, dając przykłady zachowań partnerów biznesowych, przedstawiła wykorzystanie  katalogów i próbek produktowych jako wspaniałych narzędzi sprzedażowych, zachęcając wszystkich do skorzystania ze specjalnie przygotowanej promocji „Mała pokusa – wielka przyjemność”.

Kulminacyjnym punktem spotkania było wystąpienie Jakuba B. Bączka, mentalnego trenera mistrzów świata w siatkówce. W szkoleniu zatytułowanym „Marzenia się nie spełniają” we wspaniały i bardzo dowcipny sposób opowiedział o budowaniu kariery, wierze w siebie, nawet wbrew opiniom innych, i o tym, że marzenia i cele trzeba po prostu realizować!

Najbliższe szkolenie FM GROUP to „Meeting z ikonami MLM”, na którym wystąpią wielkie autorytety biznesu sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Już niebawem każdy będzie mógł spotkać osobiście sławy MLM: Dona i Nancy Faillów oraz Michaela Strachowitza i dowiedzieć się, dlaczego zmienili życie tak wielu osób na całym świecie. Sprzedaż biletów już ruszyła!

Over150fragrances: http://over150fragrances.com/?lang=pl

Sprzedaż biletów już ruszyła: http://meeting.fmworld.com/pl/

Mogą Cię również zainteresować