FM WORLD czyli mocne wejście w nowy rok

przez Barbara Surmiak

Rok 2016 był przełomowy dla FM GROUP – zmienił się wizerunek firmy, a także nazwa. W 2017 roku FM WORLD nie zwalnia tempa. Sprawdź, co przekonało ponad milion osób do współpracy z tym liderem branży MLM w Polsce!

ee

Wspaniała Mazda, komfortowy Mercedes i ekskluzywne Porsche – tylko od Ciebie zależy, który z tych wyjątkowych samochodów będzie Twój! – Działamy z rozmachem, zarówno poszerzając ofertę, jak i dając kolejne fantastyczne możliwości naszym Partnerom Biznesowym – mówi Artur Trawiński, właściciel FM WORLD. – Dlatego znany od lat, prestiżowy program motywacyjny, z którym kojarzona jest nasza firma, poszerzyliśmy o kolejne luksusowe samochody: Porsche i Mazdę.

Porsche, Mercedes i Mazda w programie motywacyjnym droga do sukcesuPorsche, Mercedes i Mazda w programie motywacyjnym droga do sukcesu

Nowy program motywacyjny FM WORLD nosi nazwę „Droga do sukcesu. Luksusowy program samochodowy”. Obok dobrze już znanego Mercedesa, od listopada 2016 r. do realizacji kolejnych celów Partnerów Biznesowych FM motywują również luksusowe samochody Mazda i Porsche. Współpraca z FM WORLD daje niepowtarzalną okazję, byś mógł przemierzać świat pięknym autem prosto z salonu. Warto przypomnieć, że od 2008 r. Partnerzy Biznesowi FM WORLD odebrali już ponad 300 kluczyków do luksusowych aut.

Już ponad 300 Partnerów Biznesowych FM odebrało kluczyki do nowych samochodówJuż ponad 300 Partnerów Biznesowych FM odebrało kluczyki do nowych samochodów

Firma FM WORLD  docenia zaangażowanie swoich Partnerów Biznesowych na każdym etapie współpracy, dlatego oferta programów motywacyjnych jest naprawdę szeroka i atrakcyjna nawet dla osób nowych w Klubie FM WORLD.

W programie mieszkaniowym „Witaj w domu” możesz otrzymać podwójne wynagrodzenie i dodatkowy bonus 2000 PLN co miesiąc! Przykładowo Partner Biznesowy na poziomie Perłowej Orchidei, biorąc udział w programie może zarobić około 7 tysięcy złotych! Pomyśl, na co możesz przeznaczyć te pieniądze? Opłacenie raty kredytu, domowych rachunków, zakup wymarzonego stolika, urządzenie pokoiku dziecięcego. Bez względu na to, czy już jesteś Partnerem Biznesowym FM WORLD, czy jeszcze nie, ten program jest dla Ciebie.

Nowe kompozycje perfumeryjne zachwyciły gości z całego świataNowe kompozycje perfumeryjne zachwyciły gości z całego świata

FM WORLD wierzy, że szkolenia w najpiękniejszych zakątkach świata to niesamowita motywacja, umiejętności i niewyczerpane źródło energii na kolejne miesiące. Dlatego stały się nagrodą za spełnienie kwalifikacji „Wyprawy po wiedzę”. Liderzy FM WORLD spędzili już niezapomniane chwile m.in. w Kenii, na Maderze i Teneryfie. Przywieźli stamtąd nie tylko cudowne wspomnienia, ale także sporą dawkę wiedzy, która przydała im się w pracy i codziennym życiu. Kolejną okazją do zagranicznych wojaży są również rocznice firmy, które odbywają się w najpiękniejszych miejscach na ziemi! Rocznice FM WORLD odbyły się już między innymi w Portugalii czy Dubaju, a dwie ostanie lokalizacje to wybrzeże Amalfi i Peloponez.  

12 rocznica firmy to tygodniowy pobyt w 5 gwiazdkowym Barcelo Hydra Beach12 rocznica firmy to tygodniowy pobyt w 5 gwiazdkowym Barcelo Hydra Beach

Programy motywacyjne to z pewnością silna strona FM WORLD, jednak to, co najbardziej doceniają Partnerzy Biznesowi firmy, to szeroka oferta produktów wysokiej jakości.

UTIQUE olejek do włosówUTIQUE olejek do włosów

Aż 150 wyjątkowych zapachów to flagowa oferta FM WORLD. Wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane Federico Mahora mają swoich miłośników na całym świecie, ponieważ od października 2016 r. działa FM WORLD DISTRIBUTION, wysyłając paczki z produktami FM w każdy, nawet najbardziej odległy zakątek globu.

Kolekcja prefum PURE Federico MahoraKolekcja prefum PURE Federico Mahora

Warto wspomnieć, że najpopularniejsze kompozycje zapachowe Federico Mahora niedawno jako pierwsze zamknięto w zmienionych, eleganckich i nowoczesnych flakonach. W ten sposób powstała aromatyczna galeria perfum PURE, która składa się aż z 85 kompozycji, a każda z nich kryje bogactwo nut zapachowych.

PURE to ekskluzywne zapachy dla kobiet i mężczyznPURE to ekskluzywne zapachy dla kobiet i mężczyzn

Wraz z wprowadzeniem na rynek kolekcji PURE otwarto również ekskluzywny showroom FM WORLD, który znajduje się w jednym z najpiękniejszych i najbardziej ekskluzywnych miejsc handlowych w Berlinie (Chausseestraße 55), pośród zabytkowych pasaży handlowych w stylu art déco. W najbliższym czasie butiki tej samej klasy powstaną w największych miastach Europy i nie tylko.

Showroom FM WORLD w BerlinieShowroom FM WORLD w Berlinie

W ofercie firmy znajdziemy również wysokiej jakości kosmetyki do makijażu, produkty do utrzymania w domu czystości i pięknego zapachu. Wśród kosmetyków pielęgnacyjnych nowością jest innowacyjne liftingujące serum pod oczy FONTANAVIE, dające spektakularny efekt już w 3 minuty po zastosowaniu! Swoich gorących zwolenników mają również kawy i herbaty Aurile, a Partnerzy Biznesowi FM WORLD korzystają również z własnej telefonii komórkowej FM MOBILE.

UTIQUE olejek do twarzyUTIQUE olejek do twarzy

Nowością w ofercie produktowej FM jest marka UTIQUE. To nowa jakość w świecie luksusowych perfum i kosmetyków, zapewniająca bukiet szczególnych, zmysłowych doznań. Skomponowana dla osób o najbardziej wyrafinowanych gustach. Black, Gold i Ruby to trzy orientalno-drzewne zapachy dla niej i dla niego, zamknięte we wspaniałych flakonach o pojemności 100 ml.

Perfumy UTIQUEPerfumy UTIQUE

Natomiast sekretem siły luksusowego olejku do twarzy i olejku do włosów jest ich naturalne pochodzenie. Nie zawierają konserwantów, są bogate w cenne witaminy, a organiczne certyfikaty potwierdzają najwyższej jakości pochodzenie wybranych składników. UTIQUE to zaproszenie do świata pełnego klasy i wyrafinowania.

Premiera UTIQUEPremiera UTIQUE

Styczeń 2017 r. to również premiera suplementów diety NUTRICODE, które pomogą zadbać o organizm już na poziomie komórkowym. Systemy suplementacji Nutricode to odpowiedź na potrzeby współczesnego człowieka. Nutricode Inner Balance, Slim Extreme, Vitality Boost, Immuno, a także Hair Skin Nails zachwyciły gości zgromadzonych na premierach w Polsce.

Systemy suplementacji NutricodeSystemy suplementacji Nutricode

Pierwsza prezentacja nowej oferty FM WORLD miała miejsce we Wrocławiu 19 stycznia 2017 r. Liderzy mieli okazję poznać zalety i działanie każdego z suplementów, spróbować jak smakuje naturalna witamina C z aceroli i dowiedzieć się, czy ich organizm jest zakwaszony. Poznali też atuty promowania suplementów – nowa oferta to w końcu szereg nowych możliwości w efektywnym budowaniu struktur! Z entuzjazmem została przyjęta mobilna aplikacja Nutricode, zawierająca nie tylko opisy produktów, ale także zestawy ćwiczeń i przepisy kulinarne. Kolejne polskie premiery miały miejsce 21 stycznia w Chorzowie i 22 stycznia w Toruniu, a ostatnia odbyła się w Poznaniu 29 stycznia.

Styczeń to czas premier suplementów NutricodeStyczeń to czas premier suplementów Nutricode

W Lizbonie Liderzy FM WORLD PORTUGALIA spotkali się 14 stycznia na wielkim wydarzeniu szkoleniowym „Kick off”. Jednym z głównych punktów programu, obok nagrodzenia najlepszych Liderów, była właśnie premiera suplementów Nutricode. Z kolei we Włoszech pokaz nowych suplementów odbył się w czasie szkolenia Akademia Gwiazd 21-22 stycznia. Liderzy zgromadzeni w hotelu w pięknej miejscowości Caserta, z entuzjazmem przyjęli markę Nutricode. Przed nami kolejne premiery w Nutricode na świecie, przypomnijmy, że FM WORLD posiada swoje oddziały w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach!

W czterech miastach Polski odbyły się w styczniu premiery suplementów NutricodeW czterech miastach Polski odbyły się w styczniu premiery suplementów Nutricode

Mogą Cię również zainteresować