Forever Living Products Poland. Kraków & Bochnia

przez Katarzyna Wagner

Na szkoleniu dystrybutorów firmy Forever Living Products Poland byliśmy w dniach 22-23 października 2011 roku w krakowskim Uniwersytecie Rolniczym. A potem w Bochni… wiadomo – impreza w Kurnej Chacie.

Od lewej stoją: Ewa Wiśniewska, Jacek Kandefer, Janusz Wiśniewski
Od lewej stoją: Ewa Wiśniewska, Jacek Kandefer, Janusz Wiśniewski

Podczas szkolenia dla menedżerów Forever Living Products dwa świetne wykłady zaprezentował Jacek Kandefer, dyrektor generalny FLPP. Krótkie przemówienie wygłosił również Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”, który uwieńczył je uroczystym wręczeniem firmie Certyfikatu Kompetencji i Rzetelności. To piąta taka nagroda przyznana przedsiębiorstwu/osobistości reprezentującej sektor sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, w ośmioletniej historii periodyku. Kolejnym punktem programu było wręczenie dystrybutorom nominacji na wyższe szczeble kariery w planie marketingowym Forever. Nieco później na scenie pojawiły się Bogusia Sroka – laureatka tegorocznego wydania Polish National Sales Awards w kategorii „Menedżer Branży MLM” oraz Ula Zyskowska – obie są członkami elitarnego Klubu TOP Liderów MLM i również obie opowiedziały swoje osobiste historie z FLP. Ciekawy, a przede wszystkim profesjonalny okazał się wykład dyplomowanej kosmetyczki – Katarzyny Janiczek, która dała upust niesamowitej wiedzy, którą posiada na temat produktów znajdujących się w ofercie koncernu. Całe szkolenie prowadzili znawcy tematu – Ewa i Janusz Wiśniewscy.

Poniżej można obejrzeć krótką relację filmową z tego przedsięwzięcia. Szczególną uwagę prosimy zwrócić na krótki wywiad Maciejewskiego z Jackiem Kandeferem, który zwięźle i pięknie wytłumaczył na czym polega wiarygodność w marketingu sieciowym. To kwintesencja sukcesu w MLM:

Mogą Cię również zainteresować