FOREVER Hawaii Global Rally 2013

przez Maciej Maciejewski
1376 odsłony

W kwietniu byliśmy z naszym reporterskim zoomem na hawajskiej wyspie Oahu, gdzie w pięknym gmachu Hawaii Convention Center odbyła się kolejna konwencja FLP Global Rally 2013. Dziś publikujemy reportaż filmowy dokumentujący to nietuzinkowe wydarzenie.

Na Hawaje polecieliśmy z grupą kilkudziesięciu polskich dystrybutorów Forever Living Products, którzy dzięki zaangażowaniu i efektownej pracy zakwalifikowali się do udziału w tym corocznym spektaklu podsumowującym najważniejsze kwestie związane z biznesem MLM w firmie FOREVER.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Konwencja odbyła się w pięknym gmachu Hawaii Convention Center w samym centrum Honolulu, a na wszystkich dystrybutorów FLP z całego świata otworem i gąszczem niesamowitych atrakcji stał najbardziej prestiżowy hotel w mieście – Hilton. Dzięki wielu atrakcyjnym eskapadom zorganizowanym przez FLP, wyspę poznaliśmy od podszewki. Spędziliśmy tam wiele cudownych, niezapomnianych chwil (21-29 kwietnia 2013 roku).

Co roku kulminacyjnym momentem każdego zjazdu FOREVER jest wyczekiwany CHAIRMAN’S BONUS czyli nagrodzenie najlepszych menedżerów czekami opiewającymi na sumy o wysokości adekwatnej do wykonanej w ciągu roku pracy. W Honolulu firma w sumie rozdała w ten sposób swoim dystrybutorom ponad 20 milionów dolarów. Taki bonus za dobrą, rzetelnie i profesjonalnie wykonaną przez ostatni rok, network marketingową robotę. Dodatkowa, trzynasta pensja. Z Polskiej ekipy z rąk Rexa Maughana czeki odebrali: Wiesława i Adam Spyra, Magdalena Strojna, Maria i Jacek Bartkowiak, Urszula Zyskowska oraz Bogumiła i Jan Sroka. Największy czek o wartości ponad miliona dolarów odebrał Rolf Kipp. Oto reportaż z tego niesamowitego przedsięwzięcia:

Mogą Cię również zainteresować