Forever Living Products w Kopalni Soli Wieliczka

przez Maciej Maciejewski

12 lipca br. byliśmy z naszym reporterskim zoomem w Kopalni Soli Wieliczka, gdzie 135 metrów pod powierzchnią Ziemi, w słynnej Komorze Warszawa, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Success Day” organizowane przez firmę Forever Living Products Poland. Jadąc w stronę Krakowa baliśmy się troszkę, że po szkoleniu wywózka 700 osób jedną windą na powierzchnię będzie trwała całą noc i spóźnimy się na urodziny Jana Sroki. Zdążyliśmy…

ee

Na początek Jacek Kandefer, dyrektor FLP Polska ciepło powitał wszystkich przybyłych do Wieliczki współpracowników firmy. Po chwili na scenę wyszła Maria Grotyńska z synem Karolem, którzy zaprezentowali nam historyczne, pierwsze polskie wydanie książki zatytułowanej „Najpiękniejszy biznes na Ziemi”. Grotyńscy są wydawcami w naszym kraju tej pozycji, którą kilka lat temu napisał sam Rolf Kipp – jeden z najlepszych networkerów świata. Swoją nową książkę zaprezentowała również związana z Forever od wielu lat Agnieszka Perepeczko. Jej nowe dzieło napisane wspólnie z Michałem Olejnikiem nosi tytuł „Romantyczna Kolacyjka”.

Stanisław Czopek to również od kilku lat realizujący z FLP swój biznesowy sukces masażysta sportowy, uczestnik słynnego rajdu „Paryż-Dakar”, który dzięki unikalnym umiejętnościom i produktom Forever pomagał wielu polskim kierowcom rajdowym. W swoim niby sportowym wykładzie inteligentnie i skrzętnie przemycił wiele cennych porównań i wskazówek, nawiązujących bezpośrednio do pracy w systemie MLM – wszak w biznesie każdy powinien się wykazywać wieloma cechami, które także sportowcom nie są obce.   

Dobrze, że organizatorzy tego szkolenia znaleźli również czas na zaprezentowanie flagowych produktów Forever. To przecież dzięki nim firma odnosi tak wysokie wskaźniki i dynamikę na całym świecie. Tym tematem zajęła się niezastąpiona Katarzyna Janiczek. Natomiast soaring manager Jacek Bartkowiak – jak przystało na rasowego menedżera budującego marketing sieciowy, skoncentrował się na najważniejszych poradach dotyczących właśnie działania. Na koniec wystąpiła mega gwiazda Forever Living Products Bogumiła Sroka, diamentowo-szafirowy manager, która razem z mężem Janem, wśród ponad dziesięciu milionów dystrybutorów tej firmy funkcjonujących w 155 krajach, jest w grupie VIP-ów. 15 najlepszych liderów Forever świata.

W trakcie całego spotkania nagrodzono wiele osób, którzy ostatnio awansowali na wyższe pozycje w firmowym planie marketingowym. Ale wracając do kopalnianej windy… Skubana jeździ bardzo szybko, a obsługa szybu jest nader sprawna. Cała akcja przetransportowania ok. 700 dystrybutorów Forever trwała tylko godzinkę, dzięki czemu mogliśmy szybko udać się do Bochni, gdzie do białego rana bawiliśmy się na urodzinach Jana Sroki. W sumie Kopalnia Soli Wieliczka to bardzo fajne miejsce na szkolenia. Panuje tam atmosfera, której z pewnością nie da się zorganizować w żadnym innym miejscu na powierzchni. (Foto: Maciej Maciejewski & Robert Bekier)

Mogą Cię również zainteresować