FORUM MLM czyli o Biznesie i Rozwoju

przez Katarzyna Wagner
1367 odsłony

Wydawać by się mogło, że wielkie marzenia i idące za nimi osiągnięcia przerażają i równie jak są wielkie, pociągające, wielkie są też lęki, że „mi się nie uda”. Starsi wiekiem wraz z wtapianiem się w prozę życia, rezygnują ze starań i dostosowują swoje wcześniejsze marzenia oraz ideały do realiów, na które, jak im się zdaje, nie mają wpływu.

Z kolei ludzie młodzi, pełni energii, zapału i wiary w przyszłość, często zupełnie zdezorientowani szukają dla siebie rozwiązania najlepszego. Z każdej strony bombardowani są genialnymi pomysłami na życie, wszędzie czekają na nich gotowe, rzecz jasna, „prawdy” – w szkołach, na uczelniach, w mediach, na ulicy, w sieci albo nawet głoszone przez nie zawsze kompetentnych znajomych…

Często gubią się w tym szumie, czego dodatkowym skutkiem jest całkowita dezorientacja i popadanie w konflikty wewnętrzne. Co zrobić, żeby zarobić, kłóci się z tym co robić, żeby zarabiać, a jednocześnie liczyć na rozwój i uznanie. W odpowiedzi na to przychodzi FORUM MLM, BIZNESU I ROZWOJU. Sam tytuł jest definicją. Chcemy pokazać, że potężnie rozwijająca się branża marketing sieciowy gwarantuje realną szansę zbudowania własnego biznesu przez młodych ludzi, jak i wielopłaszczyznowy rozwój, na czym dziś przecież wszystkim bardzo zależy, w myśl rosnącej świadomości zawodowej i biznesowej.

Wzrost finansowego potencjału ludzi młodych w Polsce, nie może być pozbawiony świadomości i potrzeby samorealizacji i doskonalenia umiejętności, rozwijania predyspozycji, talentów czy pasji. I to właśnie zapewnia praca w marketingu sieciowym.

– Forum, które odbędzie się 29 września 2018 roku, adresowane jest do wszystkich – starszych i młodszych, do działających w MLM i tych, którzy się tej formie aktywności zawodowej dopiero przyglądają. Jest po to, aby pokazać wszystkim ludziom, jaki potencjał drzemie w tym kierunku biznesowym i, że każdy, kto ma odwagę sięgać po swoje marzenia oraz ciężko pracować, może tu osiągnąć naprawdę bardzo wiele. Chcemy obalić wiele mitów i obaw oraz udowodnić, że MLM to biznes niezwykle rozwojowy, w którym można zyskać nie tylko pieniądze, ale zdobyć kompetencje i umiejętności niedostępne w wielu innych zawodach, poznać wspaniałych ludzi i zasmakować wyjątkowego stylu życia – poinformował nas Piotr Krenig, twórca tego projektu.

Piotr Krenig, inicjator przedsięwzięciaPiotr Krenig, inicjator przedsięwzięcia

Organizatorzy tego wydarzenia w sposób szczególny chcą postawić społeczeństwu za przykład młodych ludzi sukcesu i prelegentów, którzy przeszli często niełatwą drogę i którzy zmagając się początkowo z wieloma wątpliwościami, uparcie dążyli do wyznaczonych przez siebie celów.

– Jestem wdzięczna organizatorowi tego wydarzenia – Piotrowi Krenigowi, za zaproszenie do wygłoszenia prelekcji. Chcę pokazać, że jestem zwykłą dziewczyną, która jak cała masa młodych ludzi szukała wsparcia, drugiej nogi finansowej dla swojego wolnego zawodu. Jako aktorka i autor projektów artystycznych muszę być elastyczna czasowo, dyspozycyjna, muszę dużo podróżować. Nie widziałam dla siebie innego rozwiązania niż właśnie marketing sieciowy. Ale! Musiałam najpierw pozbyć się z głowy obiekcji bo nie zrobisz tego, jeśli nie poznasz faktów. Tylko fakty mogą zdominować mity. Naprawdę osobiście wkurzam się na całą tą zabawę w mitologię plotek na temat biznesu sprzedaży bezpośredniej i na temat ludzi w nim działających. Skończmy ze stereotypami i zacznijmy korzystać z możliwości, które są. Po prostu są – powiedziała nam Agnieszka Maria Maracewicz, jedna z zaproszonych do grona mówców podczas FORUM MLM, BIZNESU I ROZWOJU. (Więcej informacji również na Facebooku)

Agnieszka Maria Maracewicz, prelegentkaAgnieszka Maria Maracewicz, prelegentka

Mogą Cię również zainteresować