Fotowoltaika i MLM idą w parze

przez Maciej Maciejewski

W rozmowie z Kamilem Lisickim, wiceprezesem i dyrektorem sprzedaży spółki N Energia odpowiedzialnym za rozwój struktury MLM, rozmawiam o możliwościach rozwoju na rynku fotowoltaiki, budowaniu wartości dla klientów i planach na rozwój.

Kamil Lisicki

– Dwa lata temu zdaliśmy sobie sprawę z faktu, że fotowoltaika to rynek jeszcze niszowy, ale z ogromnym potencjałem. Tworząc N Energię podjęliśmy decyzję, że chcemy działać długoterminowo. Doskonale wiemy, że to rynek na wiele lat, który będzie się rozwijał, a gamę produktów będziemy mogli poszerzać o nowe usługi. Od samego początku tworzymy N Energię z myślą o możliwie najwyższej jakości, oferując klientom poczucie bezpieczeństwa i wyjątkowy poziom obsługi, a doradcom najlepsze możliwe warunki współpracy. Jesteśmy gotowi do zwielokrotnienia naszej sprzedaży. Obecnie skupiamy się na tym, żeby na koniec bieżącego roku być w grupie kilku czołowych firm w Polsce pod względem wielkości sprzedaży, a przy tym utrzymać jakość wyróżniającą nas na rynku – mówi w wywiadzie Kamil Lisicki.

Już w najbliższy czwartek 18 lutego br. o godz. 18:00 Kamil Lisicki poprowadzi webinar, na którym opowie o możliwościach kariery w fotowoltaice i współpracy ze spółką N Energia. Przewidywana długość spotkania to 60 minut. Wykład odbędzie się pod tym adresem:

Jeśli masz pytania dotyczące rozwoju w strukturach MLM w branży odnawialnych źródeł energii możesz skontaktować się bezpośrednio ze spółką N Energia pod adresem: [email protected]

Mogą Cię również zainteresować