Fundacja firmy PM-International przeznaczyła milion euro na pomoc poszkodowanym w wojnie na Ukrainie

przez Maciej Maciejewski
666 odsłony

Dziś mija 8 dzień wojny na Ukrainie. Na rozkaz chorego człowieka rosyjskie wojsko brutalnie napadło swoich sąsiadów i morduje ludzi. Cały kraj potrzebuje natychmiastowej pomocy. Nie gadania, ale realnej pomocy. Szybko zareagował m.in. network marketingowy koncern PM-International. Szacunek!

źródło: Pixabay

Zainicjowana przez poruszającą się w systemie MLM spółkę PM-International fundacja PM We Care przeznaczyła milion euro na pomoc dla ludzi dotkniętych nagłymi wypadkami w krwawej wojnie na Ukrainie. Ciężarówki są już w drodze.

– Ponieważ wojna na terytorium Ukrainy szybko się rozwija, teraz nie czas na rozmowy, ale na działanie. Dlatego PM-International AG przekazuje 1 milion euro za pośrednictwem swojej fundacji PM We Care, aby natychmiast pomóc poszkodowanym ludziom i uchodźcom z Ukrainy – powiedział Rolf Sorg, założyciel i dyrektor generalny spółki.

Vicki Sorg, ambasadorka organizacji charytatywnej PM We Care powiedziała: – Budżet wsparcia zostanie wykorzystany na pomoc humanitarną, aby bezpośrednio wesprzeć ludzi w potrzebie i wysłać ciężarówki z konkretnymi zapasami – takimi jak odzież, artykuły higieniczne, żywność i wiele innych.

Niezależni partnerzy PM-International budujący w oparciu o współpracę z tym podmiotem swój network marketing również biorą czynny udział w tej akcji pomocowej, czym bezpośrednio przyczyniają się do jej skutecznej i szybkiej organizacji.

Mogą Cię również zainteresować