GetResponse wprowadza Kreator Formularzy

przez Marek Wyrzychowski

Ponad 500 gotowych szablonów formularzy zapisu, możliwość dodawania własnych pól, zmiana kolorów, rozmiarów i kształtów oraz dostęp do statystyk – to kilka wyróżników dostępnego już Kreatora Formularzy.


GetResponse, wiodący dostawca usług email marketingowych w Polsce i na świecie, udostępnił innowacyjną funkcjonalność, dzięki której klienci mogą łatwo i szybko tworzyć atrakcyjne wizualnie formularze zapisu do listy mailingowej. Zdaniem firmy Kreator Formularzy przyspiesza budowanie listy wysyłkowej oraz zwiększa zwrot z inwestycji w marketing internetowy, bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania czy specjalistycznej wiedzy informatycznej.

Każdy z 500 szablonów formularzy można dostosowywać do potrzeb marketingowych strony internetowej dzięki możliwości dowolnej zmiany kolorów, czcionek, rozmiarów oraz grafik. Wizualny edytor z funkcją „drag’n’drop” („przesuń i upuść”) umożliwia łatwe dodawanie dowolnych pól. Dzięki temu można zbierać istotne z punktu widzenia segmentacji i targetowania informacje na temat zapisujących się użytkowników, m.in.: dane socjo-demograficzne, opcje zakupowe czy preferencje konsumenta. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia autora.

Użytkownicy platformy GetResponse mają również możliwość tworzenia własnych stron z podziękowaniem za subskrypcję, dodając do nich swoje własne nagrania audio i wideo. Ta opcja pozwala zwiększyć wskaźnik potwierdzeń subskrypcji oraz skuteczniej zaangażować odbiorców w przyszłą komunikację. Dzięki nowej funkcjonalności statystyk formularzy, użytkownicy mogą testować ich efektywność i wybierać najbardziej optymalne konfiguracje dla poszczególnych grup odbiorców.

– Nowy Kreator Formularzy GetResponse to jedyna taka na polskim rynku funkcjonalność. Zbudowanie atrakcyjnego, a przede wszystkim skutecznego
formularza jest tak proste, jak budowanie z klocków. Wystarczy wybrać szablon, dostosować go do swoich potrzeb, stworzyć stronę z podziękowaniem za subskrypcję i umieścić formularz na stronie. Nowy Kreator to kolejna z funkcjonalności, którą dodajemy na życzenie użytkowników. Dzięki niemu marketerzy mogą zrobić to sami bez potrzeby generowania dodatkowych kosztów IT – mówi Szymon Grabowski, założyciel i prezes firmy Implix, właściciela GetResponse.

Do końca lata można korzystać z Kreatora Formularzy, zakładając darmowe konto GetResponse na stronie www.getresponse.pl. Na jesień firma Implix przygotowuje wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla nowych klientów, która podobno zrewolucjonizuje rynek email marketingu w Polsce.

Mogą Cię również zainteresować