Gigant network marketingu sprzedany. Firma JEUNESSE zmieniła właściciela

przez Maciej Maciejewski
1429 odsłony

Przetasowań w biznesie MLM ciąg dalszy. Dopiero co pisaliśmy o tym, że pewnej nocy ludzie kładli się spać będąc dystrybutorami MonaVie, a rano obudzili się z ręką w nocniku, jako współpracownicy Jeunesse. Teraz weszli w ciepłą pościel zerkając na swoje struktury w Jeunesse, a rano okazało się, że już są w LACORE. I jak tu żyć panie premierze?

źródło: Jeunesseglobal.com

Amerykańskie media potwierdziły wczoraj plotki o poruszającym się w systemie MLM koncernie Jeunesse Global – niegdyś jednej z najszybciej rozwijających się firm marketingu sieciowego na świecie. Firma została w pełni przejęta przez nieznaną w branży spółkę LACORE. Nabycie tego podmiotu gospodarczego włączyło produkty do pielęgnacji skóry i odnowy biologicznej Jeunesse Global do – jak podaje prasa – „stowarzyszenia korporacyjnego LACORE”.

– Cieszymy się, że możemy powitać zespół Jeunesse Global w rodzinie LACORE i nadal dostarczać wysokiej jakości produkty oraz innowacyjne rozwiązania naszym klientom – powiedział Terry LaCore, dyrektor generalny. Ciekawe, co teraz zrobią liderzy i ich struktury. Na razie całe organizacje dystrybucyjne zmieniają swoje strony internetowe. Nie wiadomo czy robią to jeszcze z pościeli, czy już powoli dochodzą do siebie…

Mogą Cię również zainteresować