Globalna Konwencja Liderów LR

przez Katarzyna Wagner

LR Health & Beauty Systems zaprosiła ponad 2 000 współpracowników z 32 krajów na drugą „Globalną Konwencję Liderów” do Frankfurtu. Firma wypłaciła 6,1 miliona euro dodatkowego bonusu rocznego i ogłosiła fazę pre-launch wejścia na rynek rosyjski oraz wprowadzenie suplementów diety dla zwierząt.


Ponad 2 000 liderów z 32 krajów świata 16 kwietnia 2011 roku spotkało się na
drugiej Globalnej Konwencji Liderów LR w hali targów we Frankfurcie. Entuzjazm uczestników był widoczny w każdym miejscu, emocje były wyczuwalne zarówno na sali jak i na scenie. Rozpoczęcie nastąpiło punktualnie o 12:00 – CEO dr Jens M.
Abend wkroczył na scenę wśród burzy oklasków i otworzył drugą Globalną Konwencję Liderów LR słowami skierowanymi do podekscytowanej publiczności: – Firma LR jest silniejsza niż kiedykolwiek – solidna jak skała – taka będzie również w przyszłości. Rok 2010 to kolejny rekordowy rok z 11% wzrostem sprzedaży. W roku 2011 będziemy się rozwijać z jeszcze większą prędkością. Wiele spektakularnych wydarzeń będzie miało miejsce w 2011 roku – otwarcie LR w Rosji – w ogromnym kraju z wyjątkowym potencjałem dla nas wszystkich. Także wprowadzenie suplementów diety dla zwierząt
oraz biżuterii – produkty adresowane do nowych grup docelowych. To kamienie milowe w rozwoju naszego trwałego sukcesu w sprzedaży.


Ponadto dr Jens Abend wskazał na strategiczny i zorientowany na cel rozwój koncernu, który ma miejsce już od wielu lat. Mówił o wizji pozycji międzynarodowego lidera wśród firm sprzedaży bezpośredniej, a także o konsekwentnej optymalizacji pięciu głównych filarów sukcesu LR: o jakości „Made in Germany”, współpracy z międzynarodowymi gwiazdami, o nieporównywalnym planie marketingowym, unikalnym autokoncepcie, jak również o najlepszych szkoleniach i obsłudze partnerów. – Fundamentem tego są wartości LR: pasja, zaufanie i odpowiedzialność. Wartości te mają również swoje odzwierciedlenie w nowym planie marketingowym, który ciągle procentuje – kilka milionów euro dodatkowego bonusu wypłaconego partnerom na wszystkich szczeblach kariery mówią same za siebie. To sposób, w jaki LR dziękuje swoim dystrybutorom za minione 25 lat i co ważniejsze – za zaufanie, zaangażowanie i lojalność na następne 25 lat – podkreślił dr Abend.

Thomas Heursen, global sales director LR objaśnił następnie plan sprzedaży na 2011 rok. W ich centrum znalazło się otwarcie LR w Rosji. Ukoronowaniem przemówienia było przekazanie przez dr Jensa Abenda przyszłej country manager dr Sharmili Chatterjee złotego klucza symbolizującego otwarcie biznesu na nowym rynku. Ale na tym nie koniec. Przyszedł czas na uhonorowanie licznych zasłużonych partnerów LR, które trwały bardzo długo. Dyrektorzy generalni firmy z różnych regionów świata odznaczali swoich współpracowników czekami wręczanymi na scenie. Zaraz po tym emocje sięgnęły zenitu: Thomas Heursen uhonorował dyplomem i czekiem międzynarodową menedżer organizacji roku – Fabienne Andro z Francji, a platynowy Menedżer organizacji –Miroslav Kacirek z Czech i prezydent LR Christos Voulgaridis z Grecji wygłosili imponujące przemówienia.

Następnie uwaga uczestników Globalnej Konwencji Liderów 2011 skoncentrowała się na emitowanych filmach zapowiadających fascynującą podróż menedżerów organizacji do Jordanii w 2012 roku i o unikalnym LRWinter Power Camp. Te wydarzenia również powinny nakierować firmę na określoną ścieżkę rozwoju w 2011 i 2012 roku.

Mogą Cię również zainteresować