GLP-1 Nutrition Companion czyli nowa gama zestawów produktowych od Herbalife

przez Maciej Maciejewski
319 odsłony

Firma Herbalife ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej linii produktów spożywczych i suplementów. Specjalny zestaw nazywa się Herbalife GLP-1 Nutrition Companion i jest kombinacją mającą na celu zaspokojenie potrzeb żywieniowych osób przyjmujących GLP-1 i inne leki odchudzające. Wersje klasyczne i wegańskie tego combo są już dostępne w kilku krajach i w różnych smakach.

Ostatnie badania wykazały, że osoby przyjmujące leki odchudzające GLP-1 mogą doświadczyć zmniejszenia gęstości mięśni i niedożywienia. Herbalife zamierza uzupełnić te niedobory żywieniowe poprzez nowe zestawy składające się z produktów odżywczych opracowanych z myślą o dostarczaniu białka i błonnika. Dodatkowo dystrybutorzy firmy budują wspierającą społeczność, która pomaga konsumentom w rozwijaniu właściwych nawyków żywieniowych podczas przyjmowania różnych leków odchudzających i utrzymywaniu ich po zakończeniu leczenia.

– Leki odchudzające ograniczają apetyt, więc osoby przyjmujące np. GLP-1 mogą mieć trudności z dostarczeniem wszystkich makroskładników, mikroelementów lub aktywności fizycznej, których potrzebują dla optymalnego zdrowia mięśni, układu krążenia i mózgu. Osoby przyjmujące te leki powinny uzupełniać produkty, które pomagają zaspokoić wszelkie potrzeby i skupiać się na wprowadzaniu podstawowych zmian w stylu życia, aby osiągnąć trwałą utratę wagi – powiedział Kent Bradley, dyrektor ds. zdrowia i żywienia w Herbalife.

Każda kombinacja produktów z nowego zestawu dostarcza niezbędnego białka, które pomaga budować tkankę mięśniową i utrzymywać beztłuszczową masę mięśniową, jednocześnie dostarczając energii i błonnika, aby zbudować zdrowy układ trawienny. Dodatkowo, kombinacja klasyczna dostarcza niezbędnych witamin i minerałów wspierających ogólny stan zdrowia podczas, gdy kombinacja wegańska dostarcza również trzy organiczne mieszanki 20 owoców i warzyw – czytamy w informacji prasowej.

Mogą Cię również zainteresować