GoGo20 Poland

przez Maciej Maciejewski
1018 odsłony

Telewizja TVN CNBC Biznes poinformowała dzisiaj swoich widzów o nowym przedsięwzięciu, które przywędrowało do nas prosto z USA. Komentarze dziennikarzy telewizyjnych są zbieżne z naszymi i pokrywają się z tym, co już kilka tygodni temu pisaliśmy na biznesowych portalach społecznościowych.

Materiał dotyczący GoGo20 Poland można zobaczyć w tym miejscu.


Dziękujemy reporterom telewizyjnym za zwrócenie uwagi na to przedsięwzięcie. Aczkolwiek porównanie projektu, w który inwestuje się 20 dolarów z tym, co jakiś czas temu zrobił Madoff, jest delikatną przesadą, a sformułowanie „dojenie” lekko nie pasuje do wyczynów Madoffa, czy tego co się działo w poprzednim wieku w Albanii.

Piramidy finansowe typu GoGo20 wyrastają każdego dnia, jak grzyby po deszczu. Wystarczy poszperać w Google i zapoznać się z systemem, który pięć lat temu nazwaliśmy „Raportami”. Ale wiemy, wiemy… W telewizji musi być krew i napięcie, jak u Hitchcoka. Potrzebna jest atmosfera, która spowoduje parcie do szkła. Troszkę nam TV pokrzyżowała plany wyskakując, jak Filip z konopii, bo nas bardziej interesowały informacje, kto w Polsce zainicjował ten pomysł i na czyje konto wpływają wpłaty po 20 baksów. Teraz z pewnością będzie się trudniej dowiedzieć.

Mogą Cię również zainteresować