Grupa diamentowej Natalii

przez Katarzyna Wagner
1240 odsłony

7 grudnia br. byliśmy w mysłowickim hotelu „Trojak”, gdzie odbyło się organizowane co roku seminarium struktury Natalii Ryńskiej (diamentowa orchidea), liderki współpracującej z network marketingową firmą FM GROUP.

ee

Od 4 lat na „Jesienne spotkania z FM” grupy Natalii Ryńskiej sukcesywnie przychodzi coraz więcej zafascynowanych osób zafascynowanych marketingiem sieciowym. W tym roku, dzięki ponad 500 osobowej ekipie networkerów spod szyldu FM, największa sala hotelu pękała w szwach i ciężko było o łyk tlenu. Spotkanie rozpoczęła Natalia Ryńska od powitania gości specjalnych – Katarzyny i Artura Trawińskich, założycieli firmy FM GROUP. Natalia powitała również oraz podziękowała za przybycie wszystkim poszczególnym grupom z całej Polski, które składają się na jej już ok. 25.000 strukturę.

Następnie Alicja Bienias zaprezentowała nowy katalog firmowy, który opisuje najnowszą ofertę kosmetyczną firmy. W międzyczasie Jolanta Rzońca ze studia kosmetycznego „Estima” wykonywała na modelce makijaż wieczorowy przy użyciu kosmetyków FM. Nieco później w panelu tematycznym „Mój sukces w FM” wystąpili Zygmunt Czupryn i Bartłomiej Lachowicz. Po nich na scenę wyszła Katarzyna Stosór, która omówiła najnowszą kolekcję zapachową firmy, a o swoim sukcesie w marketingu sieciowym opowiadali Leszek Prokopowicz i Karina Pytel.

Wszystkiemu przyglądał się reporterskim okiem Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”, który poproszony przez Natalię przed publiczność podsumował: – Moi drodzy. Wiele mówiono tutaj o tym, że w marketingu sieciowym pieniądze są na scenie. Przedmówcom chodziło o to, że w momencie, kiedy organizatorzy zapraszają Cię do wygłaszania monologów na seminariach, to znak, że dobrze zarabiasz. Niestety, jestem zmuszony obalić tą teorię. Otóż, w MLM pieniądze są na parkingu. Dlaczego? Zobaczcie sami. Jak Natalia zorganizuje spotkanie swojej grupy, to Maciejewski nie ma gdzie zaparkować. Bierzcie z niej przykład.

Na koniec spotkania rąbka tajemnicy o planach firmy na przyszłość uszczknęła Katarzyna Trawińska. Jak widać po Natalii, MLM jest systemem nader sprawiedliwym. Każdemu wynagradza ciężką pracę i zaangażowanie. Im więcej i lepiej robisz, tym więcej osiągasz. Symbioza w biznesie.

Mogą Cię również zainteresować