Grupa MLM. Rewolucja w branży marketingu sieciowego i sprzedaży bezpośredniej

przez Zespół Grupy MLM
802 odsłony

Dzisiaj wystartowała Grupa MLM – wspólna inicjatywa „Network Magazynu” i Suportio. W ten sposób powstała grupa serwisów i narzędzi online skierowanych dla menedżerów, działających w branży marketingu sieciowego i sprzedaży bezpośredniej.

Network marketing co roku odnotowuje wzrost i staje się branżą coraz bardziej innowacyjną. Liderzy MLM coraz częściej sięgają po możliwości, jakie daje internet. Sieć pomaga im dotrzeć do nowych grup docelowych, poznać najnowsze trendy w branży, budować markę i wizerunek, a wreszcie utrzymywać kontakty z innymi adeptami MLM i DS.

W ramach projektu Grupa MLM powstał nowy portal www.networkmagazyn.pl, gdzie publikowane są gorące newsy, które nie mogą czekać do następnego numeru papierowego „Network Magazynu” i wszelkie tematy, które elektryzują menedżerów, a nie zmieszczą się na kilkudziesięciu stronach czasopisma. Portal umożliwia komentowanie ukazujących się w nim tekstów i dyskutowanie o najnowszych trendach w branży.


Integralną częścią Grupy MLM jest Lider Sklep, nowoczesny sklep, gdzie każdy menedżer znajdzie najnowsze materiały edukacyjne, pomocne w pracy – zarówno te tradycyjne, jak i audiobooki, ebooki, a także materiały szkoleniowe i płyty DVD. Wszystkie produkty w Lider Sklepie są starannie wyselekcjonowane przez ekspertów, zatem żadna pozycja nie znalazła się tam przypadkowo. Są to zarówno tytuły ściśle związane z prowadzeniem biznesu w marketingu sieciowym bądź sprzedaży bezpośredniej, ale także związane z coachingiem, psychologią i rozwojem osobistym. Lider Sklep to sklep dla przedsiębiorczych.

Już wkrótce zostanie uruchomione kolejne ogniwo Grupy MLM, Vidnet, czyli platforma konferencyjna, dzięki której menedżerowie będą mogli zorganizować wideokonferencję dla swoich współpracowników – nawet dla kilkuset osób jednocześnie. Za pośrednictwem Vidnetu będą również organizowane w internecie spotkania z wielkimi postaciami, autorytetami w dziedzinie motywacji, sprzedaży i branży MLM, które będą transmitowane na żywo. Vidnet pozwoli lepiej wykorzystać budżet szkoleniowy – bez kosztów związanych z podróżami, wynajmem hotelu, cateringiem – będzie można zainwestować w renomowanych prelegentów, ekspertów z całego świata, gdyż w Vidnecie nie ma barier geograficznych.

– W definiowaniu funkcjonalności nowych serwisów bardzo pomogli nam sami liderzy – stwierdził Grzegorz Iwacz, jeden z twórców Grupy MLM. – Podzielili się z nami problemami, jakie napotykają w codziennej pracy, wskazując tym samym, w jaki sposób możemy im pomóc. Tak więc Grupa MLM stara się rozwiązać problem komunikacji w strukturach, pomaga w budowaniu wizerunku menedżerów w sieciach i co równie ważne, skupia społeczność, pozwalając na swobodną dyskusję i wymianę poglądów.

Zapytany o szczegóły dotyczące planów rozwoju dyrektor zarządzający Grupy MLM Michał Świderski dodaje: – Na początku chcemy kształcić, kształcić i jeszcze raz kształcić liderów w skutecznym wykorzystaniu narzędzi internetowych, jakie oferuje Grupa MLM. Następnie będziemy dodawać nowe, ciekawe i użyteczne funkcjonalności, zwiększające atrakcyjność naszych serwisów.

Zapraszamy już teraz na stronę www.grupamlm.pl

Mogą Cię również zainteresować