Herbalife planuje skonsolidować globalną centralę i działania operacyjne w Ameryce Północnej

przez Maciej Maciejewski
442 odsłony

Spółka Herbalife Nutrition ogłosiła, że jej globalna siedziba pozostanie w Los Angeles i stworzy jeden wielki kampus łączący centrum korporacyjne z działalnością w Ameryce Północnej. Zostało to określone jako długoterminowy cel firmy i oczekuje się, że konsolidacja zgromadzi pracowników z Los Angeles i wesprze jej kulturę współpracy oraz innowacji.

źródło: Pixabay

– Powiązania personalne zawsze były elementem definiującym kulturę naszej firmy. Wierzymy, że nadszedł właściwy czas na ten strategiczny ruch, aby stworzyć jeden kampus, który jeszcze bardziej wzmocni współpracę naszych utalentowanych pracowników – powiedział John Agwunobi, prezes i dyrektor generalny w Herbalife Nutrition.

Firma planuje wynająć powierzchnię biurową w centrum miasta i przenieść wszystkich pracowników do innego kampusu w Los Angeles, gdzie jest właścicielem budynku biurowego i otaczającej go dużej nieruchomości.

Przeprowadzka ma nastąpić do końca 2023 roku. Rozpoczęły się już prace związane z modernizacją kampusu w celu ulepszenia miejsca pracy, ale zostaną tam również przeprowadzone dodatkowe rekonstrukcje. Nowo wyremontowana powierzchnia biurowa jest również miejscem spotkań lokalnych dystrybutorów, budujących swój MLM w oparciu o współpracę z Herbalife, a także liderów z całego świata odwiedzających Los Angeles.

Mogą Cię również zainteresować