Idealny stolik pod laptopa

Stolik pod laptopa jest takim przedmiotem, który zaczniemy doceniać dopiero wtedy, gdy staniemy się jego posiadaczem. Bardzo szybko zauważymy, że korzystanie z laptopa w łóżku, trzymając go na kolanach i na stoliku, różni się diametralnie, a komfort jest nieporównywalny.

Stolik wyróżnia to, że powstał z litego drewna. Jest więc dość ciężki jak na swoje niewielkie wymiary (2,8 kg), ale dzięki temu stabilny. Trudno narzekać na wymiary, bo firma oferuje ich dopasowanie. Ok. 3/4 blatu stolika można podnieść i ustawić pod kątem na metalowej podpórce, która ma 4 poziomy ustawienia wysokości. Pozostała część to miejsce na myszkę. Przy krawędzi blatu zamieszczono drewniane zabezpieczenie przed ześlizgiwaniem się laptopa.


Ciekawym dodatkiem jest niewielka szufladka, która znajduje się po prawej stronie stolika. Istnieje możliwość umieszczenia na szufladce dołączonej drewnianej podstawki na kubek. Na uwagę zasługuje szeroka gama modyfikacji stolika oferowanych przez Comfortable – od koloru drewna, przez grawerowanie dowolnych napisów, aż po wersję dla leworęcznych. Blat na myszkę jest wówczas po stronie lewej tego ciekawego mebla. Cena stolika wynosi 129 zł.


Mogą Cię również zainteresować