II Bal Charytatywny Wielkie Serca już za nami

przez Edyta Sirko

Dnia 19 października 2018 roku odbył się bal charytatywny Wielkie Serca. W trakcie wydarzenia organizacja zebrała 19 000 zł. Zebrane fundusze przeznaczone są na budowę Domu Chronionego dla Osób Wykluczonych Społecznie. Network Magazyn był patronem medialnym tego wydarzenia.

ee

Projekt zainicjowało Stowarzyszenie Małe Rzeczy. Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się m.in. obraz „Słoneczny Poranek” ufundowany przez autorkę, nabyty za 3 700 zł, stroje fitness marki Osome i suknia od Macademian Girl podarowana organizacji przez dyrektora stylizacji Telewizji Polsat Piotra Konckiego, nabyty za kwotę 1 200 zł, vouchery od hotelu Bulwar wraz z cygarem podarowanym organizacji przez firmę NICROMETAL SA nabytym za kwotę 2 200 zł, piłka nożna z autografem Kuby Błaszczykowskiego od Wypożyczalni Samochodów Sylcar nabytym za kwotę 6 000 zł, monety kolekcjonerskie z serii Wielcy Polscy Ekonomiści ufundowane przez Związek Banków Polskich – partnera specjalnego wydarzenia oraz popiersia postaci historycznych ubiegłego wieku, przekazane organizacji przez firmę NICROMETAL SA, nabyte za kwotę 600 zł, ekskluzywna torba i akcesoria od marki PEEMER More than things nabyta za kwotę 1 200 zł czy suknia Pauliny Sykut-Jeżyny przekazana przez Piotra Konckiego, a nabyta za kwotę 700 zł.

W trakcie wydarzenia odbyła się również loteria, na której można było wylosować atrakcyjne upominki podarowane m.in. przez CH Toruń Plaza, Café Lenkiewicz, Drogerię Douglas, Drukarnię Pozkal, Intermarche Elżbieta Mikołajczyk, Mydlarnię u Franciszka, RayPath International, POLOmarket oraz Kaprys Inowrocław.

Bal poprowadzi Ryszard Rembiszewski, całość wydarzenia uświetni występ Krzysztofa K.A.S.Y. Kasowskiego – najbardziej znanego za sprawą takich przebojów, jak „Piękniejsza” czy „Maczo”. Przez całą noc grał zespół Fonoteka. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników wydarzenia, m. in. loterię wizytówkową z atrakcyjnymi nagrodami, występ artysty Tomasza Czerskiego z Teatru Sabat.

Stowarzyszenie Małe Rzeczy to organizacja, która została powołana, aby nieść pomoc ludziom społecznie wykluczonym, samotnym matkom, a także osobom starszym. Jednym z głównych celów stowarzyszenia jest budowa przyjaznego domu chronionego. To właśnie dom chroniony ma być miejscem, w którym powroty do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie będą dużo łatwiejsze. Środki zebrane w trakcie wydarzenia zostaną przeznaczone na powyższy cel.

Mogą Cię również zainteresować