II Ogólnopolska Konferencja Souvre Internationale

przez Maciej Maciejewski
2355 odsłony

3 września 2016 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem w bydgoskiej Operze Nova na drugiej konferencji Souvre Internationale. Przedsięwzięcie zorganizowano z pełnym profesjonalizmem. Wszystkie firmy MLM mogą brać przykład…

ee

W sektorze sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego lubię eventy przygotowane bez zbędnych szopek, dziwnych wygibasów i fruwających marynarek. Ma być krótko, konkretnie, rzetelnie i na temat. Samo gęste. Bo liczą się fakty a nie gadanie. I tak było na tym spotkaniu. O firmie dowiedziałem się wszystko to co jest niezbędne i przede wszystkim zobaczyłem, że przedsięwzięcie działa. Kiedy mogę powąchać, dotknąć i porozmawiać z ludźmi, którzy na moją prośbę w każdej chwili wyciągają laptop i pokazują faktury oraz dowody na wypłacane im prowizje to wiem jedno – w takim MLM każdy może osiągnąć najwyższe pozycje i można go polecać społeczeństwu. "Sukces" oczywiście osiągnie każdy, kto wykaże się odrobiną charyzmy i konsekwencji w działaniu. Ale porządna firma to podstawa.   

Konferencja rozpoczęła się motoryzacyjnie i sportowo. Za pomocą pięknych motocykli terenowych marki KTM na scenę wjechali prowadząca spotkanie Aleksandra Kutz oraz Krzysztof Criss Nędzka – mistrz polski w klasie superenduro z 2013 roku. Pierwszy wykład poprowadził laureat nagrody MLM Business Awards oraz Polish National Sales Awards – Dariusz Holeniewski. Dyrektor generalny Souvre Internationale przedstawił wszelkie nowości dotyczące tego biznesu, pokazał i omówił szczegółowo kilka konkretnych narzędzi, które firma przygotowała ostatnio dla swoich dystrybutorów. Dał również kilka wskazówek, dzięki którym powinno się ludziom łatwiej i efektywniej sprzedawać produkty oraz budować struktury.

Po nim w temacie „Twój biznes, Twoja pasja, Twój sukces” wystąpił Jakub Lewandowski. To znany trener i coach biznesowy, prezes i założyciel firmy PASJA Grupa Dobrych Trenerów. Następnie – witany gromkimi brawami – na scenie pojawił się prezes i współwłaściciel Souvre Internationale – Waldemar Smoliński. W prelekcji „Obudź w sobie lidera” prezes poruszył inteligentnie kilka bardzo ciekawych zagadnień, które po złożeniu w jedną całość bez wątpienia składają się na szeroko rozumiany sukces.

– Jeżeli chcemy coś więcej od życia, musimy mieć przede wszystkim poczucie własnej wartości i odpowiedzialność za siebie. Nie wyobrażam sobie lidera, człowieka pragnącego osiągnąć w jakiejkolwiek dziedzinie sukces, który nie spełnia tych dwóch, kluczowych warunków. To każdy z nas buduje swoją przyszłość i to Wy musicie wiedzieć, kiedy i w którym miejscu chcecie być. To każdy z Was jest szefem swojego życia. Wyłącznie od Was zależy Wasza przyszłość – stwierdził m.in. prezes Smoliński.  

W bardzo ciekawym panelu dyskusyjnym, prowadzonym przez Darka Holeniewskiego, wzięli udział: Wojciech Tokarz, Dominika Dubicka, Rafał Kasperkowicz, Katarzyna Kowalczyk i Elżbieta Bartczak. Z takich rozmów można się wiele dowiedzieć, ale również nauczyć.

„Najlepsi z najlepszych” to ta część każdego network marketingowego szkolenia, w trakcie której możemy podziwiać i oklaskiwać pracę mistrzów w swojej dziedzinie. Konferencję zwieńczyło nagrodzenie najaktywniejszych, odnoszących najlepsze rezultaty partnerów firmy Souvre Internationale. Wręczono mnóstwo czeków, nagród i dyplomów. Za wybitne osiągnięcia Wojciech Tokarz i Rafał Kasperkowicz odebrali symboliczne kluczyki do swoich nowych samochodów.

Na uwagę zasługuje fakt, że przerwy pomiędzy prelekcjami uświetniły wspaniałe występy artystyczne. M.in. znana z telewizyjnego programu „Mam Talent” grupa taneczna o nazwie Patman Crew oraz Nashiart – dziewczyny specjalizujące się w gimnastyce artystycznej na szarfach.

Mogą Cię również zainteresować