III Gala PNSA zbliża się wielkimi krokami

przez Maciej Maciejewski

Kończy się powoli ostatni etap weryfikacji kandydatów do prestiżowego konkursu sprzedaży Polish National Sales Awards. Wczoraj w Warszawie sędziowie oceniali prezentacje w dwóch kluczowych dla sektora DS/MLM kategoriach.


Wczoraj w Warszawie na wydziale zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Szturmowej sędziowie cały dzień oceniali przygotowane przez kandydatów prezentacje w dwóch kluczowych dla naszego sektora kategoriach PNSA: „Sprzedawca roku – sprzedaż bezpośrednia” i „Menedżer branży MLM”.

– Po raz trzeci w historii Polish National Sales Awards trwa procedura oceny zgłoszeń. Sędziowie są już na ostatnim etapie – przesłuchań indywidualnych. Obserwuję ten proces w pełnym tego słowa znaczeniu „z daleka”, jako obserwator. Ale nawet tak nieangażująca emocjonalnie rola powoduje u mnie uczucie dumy. Dlaczego? Bowiem my wszyscy, stowarzyszeni w tej czy innej formie w PNSA, zdołaliśmy zbudować instytucję, która stawia na wartości, tak bardzo istotne – etykę, standardy, współpracę ponad sektorową. Tym samym pozostaje mi życzyć Komisji Sędziowskiej podjęcia właściwych decyzji co do wyłonienia laureatów trzeciej edycji. Składam również już w tej chwili na ich ręce podziękowania za tak duże zaangażowanie i wytrwałość – powiedziała nam kilka dni temu Elżbieta Pełka, prezes PNSA.

Ogłoszenie wyników i przedstawienie zwycięzców tegorocznej edycji konkursu PNSA „Sprzedawca Roku 2010” będzie miało miejsce już 16 czerwca br. w warszawskim hotelu Hilton.

Mogą Cię również zainteresować