Inauguracja cyklu „Spotkania specjalne”

przez Tomasz Zawada
600 odsłony

Wczoraj, 11 marca br. wykładem Kamili Molińskiej zainaugurowaliśmy cykl „Spotkania specjalne” w Vidnecie. W ramach tego cyklu będziemy regularnie organizować spotkania z autorytetami branży MLM i szerzej – świata biznesu.

Bardzo cieszymy się, że tak licznie przybyliście do pokoju konferencyjnego. Przypomnijmy: wykład śledziło w sumie ponad 1200 osób, natomiast w jednym momencie w pokoju było około 450 osób.

Pomimo faktu, że wykład był skierowany głównie do osób, które jeszcze nie działają czynnie w branży MLM, z pewnością i „starzy wyjadacze” znaleźli w nim coś dla siebie, na liście osób zalogowanych w pokoju dostrzegliśmy niejednego doświadczonego menedżera.

Nawet nas zaskoczyła ilość pytań ze strony słuchaczy, jaka padła w czasie wykładu – jak na pewno zauważyliście, nie na wszystkie udało się odpowiedzieć na wizji. Interakcja ze strony uczestników wykładu daje nam pewność, że Vidnet znakomicie sprawdzi się jako platforma edukacyjna.

Kamila Molińska, jak przyznała na swoim blogu, czuła się nieco stremowana, jednak w najmniejszym stopniu nie rzutowało to na poziom wystąpienia. Wręcz przeciwnie, uczestnicy komplementowali wysoki poziom, a jednocześnie przystępność wywodu.

Warto przy tym zauważyć, że w czasie wykładu Kamila łączyła się z internetem za pomocą bezprzewodowego modemu UMTS, takiego, jakie oferują sieci komórkowe. Był to więc najlepszy test możliwości platformy.

Tak jak wspomnieliśmy na początku, była to inauguracja cyklu. O następnych spotkaniach będziemy informowali na łamach www.networkmagazyn.pl.

Mogą Cię również zainteresować