Innubio i Fenix Jewellery & Cosmetics na liście firm

przez Piotr Hoffmann

Do prowadzonej przez naszą redakcję listy firm sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego działających na terenie Polski dodaliśmy dziś dwa nowe podmioty – Innubio Sp. z o.o. z Kalisza oraz Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o z Katowic.

Pierwszy z nowych podmiotów to działająca w systemie MLM spółka Innubio. Firma posiada w swojej ofercie wyroby prozdrowotne – produkty konopne z odmian konopii Sativa, zawierające tzw. kannabinoidy, które są bogate w jeden z najcenniejszych i najbardziej znanych kannabinoidów – CBD. Związek ten jest w 100% legalny, a co najważniejsze, stanowi spore źródło korzyści witalnych dla naszego organizmu. Jak zapewnia spółka, produkty Innubio są wolne od efektów psychoaktywnych THC.

Firma Fenix Jewellery & Cosmetics Sp. z o.o również porusza się w systemie MLM a w jej portfolio znajduje się srebrna biżuteria, kosmetyki i perfumy. Co ciekawe, pomimo faktu, że podmiot ten na rynku funkcjonuje dopiero od kilku miesięcy, już może się pochwalić kilkoma sukcesami. W styczniu br. roku otrzymała certyfikat Rzetelna Firma oraz wyróżnienie Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma, a w lutym br. kilka z jej produktów uhonorowano nagrodą Diament Beauty 2019.

Redagowana przez Network Magazyn LISTA FIRM DS/MLM W POLSCE jest jedynym tego rodzaju tworem, który w jednym miejscu skupia (w miarę) aktualne informacje o przedsięwzięciach reprezentujących system sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy, z którymi Polacy mogą współpracować, ale także, na które trzeba uważać. Nasza lista składa się z kilku kategorii: Biała Lista Firm, Poczekalnia, Czarna Lista Firm (Anty-Firm) oraz Czarna Lista Firm (Anty-Firm) już nie działających. Szczegóły na ten temat w tym miejscu: www.biznesfan.pl

Mogą Cię również zainteresować