Inteligencja Finansowa to także MLM

przez Katarzyna Skiba

Inteligencja Finansowa to także MLM, a możesz się o tym przekonać już w dniach od 29 listopada do 6 grudnia 2011 roku na Wydziale Zarządzania w Sopocie przy Uniwersytecie Gdańskim. Odbędzie się tam konferencja pt. „Inteligencja Finansowa”.


Organizatorem przedsięwzięcia jest Studenckie Forum Business Center Club we współpracy z Kołem Naukowym Inwestor. Inteligencja Finansowa to tygodniowy maraton wykładów i warsztatów o tematyce inwestowania oraz biznesu. Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Finansów oraz Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, a do organizatorów takich jak Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych czy Akademia Inwestorów przyłączył się „Network Magazyn” oraz Klub Top Liderów MLM, który podczas konferencji reprezentowany będzie przez Marka Grzelewskiego.


Jak przekształcić swoje pasje i zainteresowania w produkt rynkowy tak, by na tym zyskać? Jak inteligentnie, w krótkim czasie pomnażać swoje pieniądze? W co inwestować, by nie stracić? Jak radzić sobie z konkurencją? W jaki sposób poradzić sobie z działaniem na niepewnym rynku? To tylko nieliczne z wielu pytań stawianych przez młodych ludzi u progu dorosłego życia. Na te i inne pytania studenci (młodzi przedsiębiorcy, osoby rozpoczynające swoją karierę) znajdą odpowiedź uczestnicząc w projekcie Inteligencja Finansowa. To już kolejna edycja tego wydarzenia, które z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę zainteresowanych.

Inteligencja finansowa podzielona została kolejno na 4 panele tematyczne: inwestowanie w nieruchomości, inwestowanie na rynku kapitałowym, inwestowanie alternatywne oraz MLM. Każdy z nich składać się będzie z 5-6 wykładów/warsztatów. Prelegenci to z założenia praktycy, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Będą oni prezentować zalety i możliwości odniesienia sukcesu na danym rynku. Na zakończenie Inteligencji Finansowej rozegrany zostanie przez uczestników wydarzenia turniej w grę Cash Flow – z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Inteligencja Finansowa jest organizowana po to, aby wskazać społeczności akademickiej możliwości tkwiące w mądrym inwestowaniu swojego czasu i kapitału na wybranych rynkach. Jest ona jednocześnie bardzo dobrym uzupełnieniem wiedzy z zakresu inwestowania na rynku kapitałowym, nieruchomości czy MLM, które to prezentowane są na uczelniach. Mamy nadzieję, że dzięki tym wykładom i warsztatom, wielu uczestników znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie oraz ścieżkę, na której chcieliby odnieść sukces.

Więcej informacji na stronie:

http://www.inteligencja-finansowa.org.pl/trojmiasto.html

oraz na Facebooku:

https://www.facebook.com/pages/InteligencjaFinansowaTr%C3%B3jmiasto/123292637727748

Mogą Cię również zainteresować