Dary natury dla ludzkości IV Europejski Zjazd K-LINK

przez Maciej Maciejewski

Dary natury dla ludzkościIV Europejski Zjazd K-LINKMaciej Maciejewski W dniach 26-28 września 2008 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem pod samiuśkim Giewontem w zakopiańskim Hotelu Mercure, gdzie odbywał się IV Europejski Zjazd koncernu K-Link International.

Obecni byli również przedstawiciele europejskich oddziałów firmy z Belgii, Litwy, Ukrainy, Węgier, Grecji, Wielkiej Brytanii oraz współpracujący z firmą lekarze: dr Katarzyna Karska, dr Ewa Selwa-Wasilewska, dr Robert Okoński i dr Józef Urban.

 

Śmiało można powiedzieć, że IV Europejski Zjazd koncernu K-Link International w Zakopanem rozpoczął się już 26 września br. późnym wieczorem, kiedy po zameldowaniu się w hotelu wszyscy uczestnicy konwencji wsiedli do góralskich bryczek i pojechali na przejażdżkę po miasteczku. Dla ponad dwustu osób potrzebnych było mnóstwo pojazdów zaprzężonych w konie, więc konwój mknący w kierunku Kościeliska wyglądał naprawdę okazale.

Sukces nie wymaga usprawiedliwień

Następnego dnia odbyło się uroczyste otwarcie zjazdu i powitanie gości, które oczywiście rozpoczęła niezmordowana Krystyna Słowińska, dyrektor K-Link Poland:

– Jestem bardzo szczęśliwa, że mam honor państwa przywitać. Tegoroczny zjazd odbywa się pod hasłem "Dary natury dla ludzkości". Magiczna moc naszych produktów sprawiła, że jesteśmy tu i teraz. Ziarna wnoszące nowe wartości w związki międzyludzkie, zasiewa się poprzez szczere i poważne rozmowy oraz zabawę, która zawsze promieniuje pozytywną energią. W każdej firmie liczą się zarówno produkty, relacje międzyludzkie, jak i wyniki finansowe. Tylko zbiorowy wysiłek wszystkich w duchu współzawodnictwa, pomysłów i współpracy, pomógł nam osiągnąć sukces. Najważniejsze osiągnięcia XX wieku to żarówka, samolot i komputer, które zostały stworzone przez innowatorów. Oni najpierw wyobrażali sobie te rzeczy i pytali, dlaczego jeszcze nie istnieją? Bycie wyróżniającym się liderem wymaga właśnie takiego ducha innowacji i determinacji do osiągnięcia celu. Każdy z nas ma w sobie ogromny potencjał i tylko od nas zależy, czy chcemy należeć do grupy zwycięzców czy przegranych. Człowiek osiąga taką wielkość, jaką wyznacza mu skala myślenia. Sukces nie wymaga usprawiedliwień. Klęska nie znosi wymówek. Wam dziękuję za sukces. Jesteście filarem tej firmy.

Mogą Cię również zainteresować