Iwona Majewska-Opiełka o MLM

przez Maciej Maciejewski
953 odsłony

Iwona Majewska-Opiełka, charyzmatyczna prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce, wystąpiła w Warszawie podczas VIII Spotkania Klubu TOP Liderów MLM


Przy okazji publikacji reportażu przypominamy, że w dniach 23-24 września br. można zobaczyć Iwonę Majewską-Opiełkę w akcji na żywo. Szkolenie DNI SIŁY zapowiada się niesamowicie, wydarzenie będzie niezwykłe. To dwa dni, w których uczestnicy dostaną sporą dawkę wiedzy i motywacji od członków zespołu z ASDIMO. Czternastu trenerów przedstawi w swoich wystąpieniach najistotniejsze dla skutecznego działania zagadnienia, a Iwona Majewska-Opiełka, jako prowadząca, połączy je swoimi wystąpieniami w jedną całość. Znajdzie się również część poświęcona pracy w MLM, którą poprowadzi Daniel Sroka, członek Klubu TOP Liderów MLM i wykształcony trener ASDIMO. Będzie to zatem jedno szkolenie w wykonaniu piętnastu osób. I wszystko w oparciu o koncepcję logodydaktyki Iwony Majewskiej-Opiełki.

– Dodam tylko, że czegoś tak „mocnego” jeszcze nie było. Takiej porcji energii i entuzjazmu na szkoleniu Warszawa jeszcze nie widziała. Każdy znajdzie tam dla siebie zarówno nowe informacje, jak i utwierdzenie w dobrych praktykach, a także inspirację do dalszej pracy i nowatorskich działań. Wydamy przy tej okazji specjalny biuletyn z tekstami dotyczącymi prezentacji i obdarujemy uczestników tego przedsięwzięcia „pamiątkami” przypominającymi każdy wykład. Będą nagrody oraz upominki od naszych sponsorów. Gwarantuję, że sale biblioteki na Koszykowej opuści wielka grupa entuzjastycznie nastawionych do pracy i życia w ogóle ludzi – powiedziała nam pani Iwona.

Więcej informacji o tym szkoleniu na stronie www.majewska-opielka.pl pod adresem http://www.majewska-opielka.pl/dokumenty/Dni.Sily_ASDIMO.pdf oraz na stronie ASDIMO. Zapraszamy do rejestracji i kupowania miejsc, bo zostało ich już niewiele. A poniżej reportaż z VIII Spotkania Klubu TOP Liderów MLM:

Mogą Cię również zainteresować