IX Jubileusz Flavon Group

przez Piotr Hoffmann
806 odsłony

Z początkiem września br. Budapeszt tradycyjnie stał się światową stolicą pasjonatów flawonoidów. Do stolicy Węgier zjechali konsumenci i członkowie Klubu Konsumenta Flavon max, aby świętować dziewiąty jubileusz firmy.

ee

Także i teraz, podobnie jak w poprzednich latach, nie zabrakło niespodzianek i świetnych wykładowców. Rozpoczęto mocnym uderzeniem: Laszló Gaál jr przedstawił zgromadzonym gościom nowy, matrycowy model budowania sieci. Flavon GPS z pewnością będzie kamieniem milowym w rozwoju sieci tego biznesu. Jeżeli plany się powiodą, w okrągły, dziesiąty jubileusz, firma wejdzie z fantastycznymi wynikami i jeszcze bardziej śmiałymi planami na przyszłość.

Po głównym menedżerze Flavon Group przyszedł czas na kolejnych mówców, wśród których znalazła się dyrektor administracyjna, prywatnie małżonka założyciela firmy, Johanna Siklas. Podkreśliła ona, jak ważne jest żywienie w procesie kształtowania się każdego młodego człowieka. Zwróciła uwagę, żeby baczniej przyglądać się swoim pociechom, bo to one są przyszłością całej rodziny Flavon.

ReklamaReklama

Oczywiście nie mogło zabraknąć wykładów top liderów firmy: Zbigniewa Utko, Ryszarda Gaczkowskiego, Ewy Wawrzyniak czy Piotra Sikorskiego. Po nich na scenę wkroczył prezes/założyciel firmy, Laszló Gaál, który krojąc jubileuszowy tort życzył wszystkim jeszcze wielu owocnych lat spędzonych w klubie. Wyraził także nadzieję, że z roku na rok coraz więcej osób zakwalifikuje się na szkolenia liderskie. Wręczył ozdobne bilety dla diamentów, którzy październik spędzili w słonecznej Hiszpanii. Nagrodził też liderów rangi president, z którymi tuż po Nowym Roku spędzi karnawał w słonecznej Tajlandii!

Uroczystość udała się wyśmienicie. Także tym razem mieliśmy okazję spotkać się z klubowiczami z Anglii, USA, Australii, Kanady i wielu krajów Europy. Największą rzeszę widzów stanowili jednak Polacy, co jest doskonałym dowodem na to, że w dalszym ciągu wśród polskich klubowiczów Flavon żywa jest idea „Zdrowia i Sukcesu”. Do zobaczenia za rok! X Jubileusz – oj, będzie się działo!

Mogą Cię również zainteresować