Izabela Konieczna: Biznes MLM wygląda inaczej, niż kiedyś

przez Maciej Maciejewski

Bohaterka tej publikacji buduje swój biznes MLM w oparciu o współpracę z dynamicznie rozwijającą się, polską spółką Perfect Coll. To działająca w systemie MLM firma, która wdraża na rynek zaawansowane zdobycze z dziedziny biotechnologii i bioelektroniki. Projekt posługuje się hasłem „dla piękna i zdrowia“ zatem we wszelkich działaniach stara się łączyć najnowsze osiągnięcia nowoczesnej kosmetologii z tradycyjnymi, naturalnymi składnikami swoich kosmetyków.

Izabela Konieczna

Izabela Konieczna z wykształcenia jestem kosmetyczką, ma męża i dorosłą córkę. Jej pasją jest wykonywany zawód – śledzi wszystkie nowinki związane z kosmetologią. Równolegle drugim zawodem stała się dla niej praca  w marketingu sieciowym. Od ponad 5 lat współpracuje z firmą Perfect Coll.

Maciej Maciejewski: W jakich okolicznościach dowiedziała się pani o możliwości pracy w systemie network marketingu?

Izabela Konieczna: Ze względu na fakt, że jestem osobą ciekawą wszelkich nowych produktów, kilka lat temu zainteresowałam się kolagenem wytwarzanym ze skór ryb, który ma niesamowite działanie na naszą skórę, jak i cały organizm. Po sprawdzeniu produktu nawiązałam współprace z firmą MLM. Z Perfect Coll postanowiłam współpracować dlatego, że oferta biznesowa tej spółki okazała się dla mnie bardzo korzystna i przejrzysta.

Maciej Maciejewski: Co musiała pani robić na samym początku? Jak zacząć budować ten biznes?

Izabela Konieczna: Początki budowania tego biznesu to organizowanie spotkań wśród znajomych z branży kosmetologicznej, informowanie dalszych i bliższych znajomych, uczestniczenie w targach kosmetycznych, ale i wszelkich okazjonalnych. Jeździłam po prostu na różnego rodzaju targi, gdzie spotykają się ludzie. Wszędzie tam pokazywałam wszystkie zalety pracy w Perfect Coll. Organizowałam sobie wyjazdy na spotkania do Anglii i Niemiec, gdzie przedstawiałam ludziom ofertę biznesową oraz produktową naszej firmy. Takie były początki mojej pracy, ale w tej chwili również w ten sposób prowadzę swoich partnerów. Staram się tak wdrażać edukację i system pracy, żeby teraz to oni pokazywali ofertę naszej spółki jak największej liczbie osób.

Maciej Maciejewski: Co wyróżnia firmę Perfect Coll w gąszczu tak wielu podmiotów działających w sprzedaży bezpośredniej?

Izabela Konieczna: Perfect Coll jest firmą, która odwzorowuje połączenie idealnego produktu ze świetnym planem marketingowym. Spółka jest zarządzana przez osoby z dużym doświadczeniem na rynku MLM, wszechstronnym wykształceniem i ogromną kulturą osobistą, a to powoduje, że praca w naszych strukturach stała się przyjemnością, która, przynosi pożądane wyniki finansowe, ale również dumę z tworzenia tak zacnej organizacji. Perfect Coll współpracuje także ze wspaniałymi szkoleniowcami, dzięki czemu możemy poszerzać swoje umiejętności i doskonalić się w wielu dziedzinach. Rozwój osobisty w systemie MLM jest bardzo ważny.

Maciej Maciejewski: Jakie pani zdaniem atrybuty network marketingu są najcenniejsze i godne polecania?

Izabela Konieczna: System MLM ma wiele zalet, ale moim zdaniem, jednym z najważniejszych plusów jest fakt, że aby wystartować w MLM nie potrzeba praktycznie niczego, poza niewielkim zapleczem finansowym. Reszta to wiedza przekazywana od tych, którzy niegdyś zaczynali dokładnie tak samo, a wyniki zależne są od zaangażowania.

Atutem jest również to, że MLM nie wiąże się z zawieraniem umów o pracę. Tutaj przywilejem jest praca na własny rachunek. W marketingu sieciowym można budować biznes, który przynosi dodatkowy dochód lub poświęcić cały swój czas – niczym na etacie – a wtedy efekty finansowe będą dużo wyższe. Trzeba tylko się zaangażować i budować biznesu tak naprawdę wspólnie z innymi. MLM to zawód, w którym człowiek nieustannie się uczy. Uważam, że system MLM jest dużo lepszym systemem zarabiania niż praca na etacie, a nawet jest lepszy od biznesu klasycznego, bo wszystkie niezbędne rozwiązania i narzędzia dostajemy gotowe. O nic nie musimy się martwić, a żeby osiągnąć sukces wystarczy być człowiekiem otwartym na ludzi, konsekwentnym, pracowitym i wytrwałym. Zawsze trzeba być optymistą.

Maciej Maciejewski: Jak pani pozyskuje nowe osoby do współpracy?

Izabela Konieczna: Na tym etapie, w którym znajduje się mój biznes obecnie, nowe osoby pozyskuję poprzez swoich partnerów, ich znajomych, współpracowników. Oczywiście nadal uczestniczę w targach i różnych eventach, ale również działam w social mediach – na swoim fanpage’u, profilu na Facebooku – sprawdza się to zwłaszcza teraz, w dobie pandemii. Firma przeszkoliła nas właśnie do pracy w warunkach, gdy kontakt osobisty był niemożliwy, dlatego korzystamy z kontaktów i znajomości pozyskiwanych w mediach społecznościowych.

Maciej Maciejewski: Jakie ma pani plany na przyszłość?

Izabela Konieczna: Biznes MLM wygląda inaczej, niż kiedyś. Branża zaczyna być wreszcie postrzegana w społeczeństwie tak, jak na to zasługuje. Dzisiaj marketingiem sieciowym zajmują się osoby otwarte na zmiany, ambitne, chcące żyć na swoich zasadach. Mój plan na przyszłość to znaleźć jeszcze więcej takich osób i zacząć z nimi tworzyć ich struktury osobiste w firmie Perfect Coll.

Maciej Maciejewski: Dziękuję za rozmowę.

Izabela Konieczna

Mogą Cię również zainteresować