MLM TOUR IN MONT BLANC. Nowa wyprawa redaktora Macieja Maciejewskiego

przez Maciej Maciejewski
2654 odsłony

Marta Wesołowska przeprowadziła kilka dni temu rozmowę z redaktorem naczelnym Network Magazynu, aby dowiedzieć się o jego najnowszych planach podróżniczych. W ramach swojego projektu MOVE YOUR ASS Maciej Maciejewski w sierpniu wyrusza w swoją nową wyprawę górską, którą nazwał MLM TOUR IN MONT BLANC.

Ale podczas wywiadu zahaczono również o kilka pokrewnych tematów. Maciejewski wyjaśnia m.in. dlaczego zaczął się odchudzać, opowiada o swoich poprzednich podróżach, tłumaczy na czym polega bardzo ciekawa, trwająca w tym momencie kampania społeczna #URLOPWKRAJU.

„Dziś w wywiadzie dla Organic Life SA gościmy niepowtarzalnego Macieja Maciejewskiego – redaktora jedynego w polskiej branży MLM pisma „Network Magazyn”, inicjatora akcji #moveyourass i #mlmtourinmontblanc. Maciej dzieli się swoją pasją do MLM, podkreśla znaczenie drogocennej listy kontaktów w drodze po sukces i opowiada skąd wziął się pomysł wyprawy na Mont Blanc. Jego kreatywność, silny charakter, szczerość do bólu i pasja do sportu sprawiły, że z ogromną radością zostaliśmy patronem akcji MLM TOUR IN MONT BLANC. Trzymamy kciuki za powodzenie wyprawy. Życzymy świetnej formy i osiągnięcia celu bez przeszkód. Maćka poznaliście i pokochaliście na VII Konferencji Organic Life w Warszawie, gdzie podzielił się swoją ekspercką wiedzą na temat branży i miał okazję motywować nas pokazując swoją niesamowitą drogę do zdrowia i smukłej sylwetki” – napisała w social mediach Katarzyna Śnieżko, prezes firmy Organic Life SA. Zapraszamy na rozmowę:

PATRONI AKCJI: Organic Life SA, Manirouge, Souvre Internationale, LifeWave, Perfect Coll SA, Raypath International, Livioon Polska, DuoLife, Trening Ciała i Umysłu Żaneta Ściwiarska. A tak o swojej nowej wyprawie poinformował kilka dni temu w internecie jej pomysłodawca: „Nie ma odwrotu. Maciek syn Leszka to taki facet, że jak powie, to musi być zrobione. Nie rzucam słów na wiatr. Nie wciskam taniego kitu w okna. Nigdy. Tak, że przyklepane, przybite i postanowione. Cały czas się troszkę wahałem no bo ta pieprzona kwarantanna, ale przeczekałem francę. Dziś oficjalnie startuję z nowa akcją podróżniczą. Nazwałem ją roboczo MLM TOUR IN MONT BLANC czyli 30 sierpnia 2020 postawię moją wielką, starą i sfatygowaną stopę na najwyższym szczycie Europy!!! Jeśli jakaś firma lub porządny lider chciałby mnie wesprzeć mentalnie i finansowo to zapraszam do współpracy. Jest możliwość uszczknąć coś dla Waszego biznesu i mieć bardzo małym kosztem bardzo dużo fajnej promocji, która pomoże Wam w budowie marki i wizerunku. W różnych mediach. Niestety do współpracy mogę zaangażować już tylko jedno logo lub/tudzież nazwisko. Więcej reklam nie zmieści mi się na kasku wspinaczkowym.”

Mogą Cię również zainteresować