Jak budować relacje biznesowe? Rozmowa z Alexem Barszczewskim

przez Maciej Maciejewski
1332 odsłony

„Relacje międzyludzkie są bardzo ważne w każdy biznesie. Tutaj bardziej niż wiedza liczą się umiejętności budowania tych relacji. Niestety wiele osób robi podstawowy błąd, studiując ogromne zasoby literatury i szkoląc się w zakresie nie wiadomo jak wyszukanych schematów charakteryzujących ludzi ze względu na różne podziały, zamiast po prostu nawiązywać kontakty i próbować budować relacje”.

To bardzo ciekawy wywiad. Alex Barszczewski jest znanym i cenionym konsultantem, doradcą biznesowym. Jest autorem świetnej, niezbędnej dla każdego człowieka budującego biznes DS/MLM książki, zatytułowanej „Sukces w relacjach międzyludzkich.”

Pracował i mieszkał w przeróżnych miejscach i krajach świata, zatem zdobyta wiedza i umiejętności jakie sobie wypracował i przyswoił na przestrzeni lat pomagają mu w pracy i w związkach z innymi. Dziś podstawą jego biznesu jest wspieranie we wszelkiego rodzaju negocjacjach, gdyż jest mistrzem budowania relacji międzyludzkich.

I tego uczył nas Alex Barszczewski podczas wywiadu, bo przecież profesjonalny kontakt i relacje międzyludzkie to podstawa, kwintesencja każdego systemu sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM). Całą rozmowę można obejrzeć w tym miejscu:

Jak budować relacje biznesowe? Rozmowa z Alexem Barszczewskim

Mogą Cię również zainteresować