Przez ciernie do gwiazd, czyli jak być liderem

przez Maciej Maciejewski
612 odsłony

30.10.2008:Przez ciernie do gwiazd, czyli jak być liderem 8-29 września 2008 roku w hotelu Almira (Wisła) odbyło się profesjonalne seminarium szkoleniowe dla menedżerów współpracujących z firmą Akuna Polska.

Po przerwie przyszedł czas na wykłady dotyczące motywacji w biznesie i pracy w marketingu sieciowym. W ten sposób usłyszeliśmy przemówienie "O podjęciu decyzji" – Urszuli i Jacka Ostrowskich (liderzy dywizji) oraz "O pierwszym spotkaniu" – Katarzyny i Krzysztofa Krawczyków (dyrektorzy sieci regionalnej). Po nich głos zajęła Katarzyna Piotrowska – redaktor naczelna wydawanego przez firmę Akuna czasopisma "Zdrowie i Sukces", która zaprezentowała specyfikę pisma i jego dodatków tematycznych, opowiedziała, jak tego typu wydawnictwa wykorzystywać w codziennej pracy. Natomiast Marcin Maciąg – country manager Akuna Polska Sp. z o.o. przekazał uczestnikom szkolenia niezbędne informacje na temat funkcjonowania firmy pod względem finansowo-księgowym oraz nakreślił wizję Akuny, opowiedział o aktualnych danych statystycznych. "Rola zespołu w osiąganiu sukcesów" to zagadnienie, o którym mówił Apoloniusz Tajner – prezes Polskiego Związku Narciarskiego, znany wszystkim były trener naszego bohatera narodowego Adama Małysza. Pierwszy dzień seminarium zakończyli vice prezydenci – Leokadia i Janusz Gabryniewscy. 

W drugim dniu seminarium, na pytania menedżerów działających w Akunie odpowiadała Matylda Cerek – dyrektor firmy Akuna. Nieco później przed publicznością pojawił się Leszek Kazimierski, dyrektor Śląskiego Instytutu Szkoleń, który zaprezentował wykład zatytułowany "Przez ciernie do gwiazd, czyli jak być liderem". Po nim, w przemówieniu "Podstawa to postawa" wartościowych rad udzielili Maria i Bogdan Gałwa (dyrektorzy sieci regionalnej). O jakże ważnych tematach w MLM usłyszeliśmy w dwóch kolejnych wykładach: "Techniki pracy nad sobą" Agnieszki Liszki (dyrektor sieci regionalnej) oraz o "Profesjonalizmie" Ewy i Wiktora Juszczyków (dyrektorzy sieci krajowej). Na koniec szkolenia, na pytania uczestników seminarium odpowiadali Leokadia i Janusz Gabryniewscy. 

(Maciej Maciejewski)

Mogą Cię również zainteresować