Jak Milewski pozamiatał rynek? Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Niezmordowany orędownik szeroko rozumianego rozwoju osobistego i do bólu skuteczny organizator polskiego rynku motywacyjnego. Urodzony wojownik. W dość krótkiej i bezkrwawej bitwie podbił a potem opanował krajowy rynek szkoleniowy. Przyszedł i po prostu pozamiatał. Posprzątał…

Łukasz MilewskiŁukasz Milewski

Łukasz Milewski to człowiek orkiestra. W ciągu zaledwie kilku ostatnich lat zrobił w tej dziedzinie kilkadziesiąt najważniejszych i największych w Polsce eventów. Ściągnął do kraju najbardziej znanych i cenionych, światowej sławy mówców i szkoleniowców. Kto? Łukasz Milewski. 

Przedsiębiorca, mentor, ojciec rozwoju osobistego i rynku motywacyjnego w Polsce. Słynie z organizacji najbardziej spektakularnych wydarzeń rozwojowo-biznesowych. Autor trzech bestsellerów ściśle powiązanych z biznesem i rozwojem. Zawodowo strateg marketingowy i prezes spółki Milewski Grow With Us. Również bardzo dobry mówca występujący na scenach Polski, Brazylii i Wielkiej Brytanii.

Ale ja nie nazywałbym się Maciejwski, gdybym rozmawiał z nim na tematy, o które pytają go wszyscy. Bo mój cykl nie bez powodu nazywa się NETWORK TV a moje rozmowy nie bez przyczyny odbywają się w pojeździe nazwanym MLM MEDIA CAR. Ja z Łukaszem pogadałem sobie o obecnej sytuacji polskiego sektora biznesowego, nazywanego network marketing. Posłuchajcie zatem jak wygląda polski MLM widziany inteligentnym okiem człowieka stojącego z boku:

Mój rozmówca współuczestniczył i kreował marki najwybitniejszych jednostek z kraju i świata. Sprowadził do Polski i organizował wydarzenia z takimi gwiazdami jak: Nick Vujcic, Les Brown, Anthony Robbins, Gary Vaynerchuk, Blair Singer, T. Harv Eker, Garry Kasaprow, Allan Pease, Dan Millman, Fredrik Eklund i wielu innych. W wolnych chwilach konsultuje i wprowadza na nasz rynek nowe marki. Ustanowił kilka ważnych rekordów dla branży, takich jak: organizacja wydarzenia na ponad 25 000 uczestników na stadionie w Poznaniu (30 kwietnia 2015 r.), największa transmisja live na ponad 130 000 osób online w jednym czasie. Przewodzi międzynarodowej grupie organizatorów z ponad 20 krajów, której celem jest wspieranie rozwoju na całym świecie i wymiana doświadczeń. Jako mentor osobiście wspiera najwybitniejsze jednostki w świecie biznesu, sportu, polityki.

Moim zdaniem jeszcze jedną rzecz robi w tak spektakularny sposób, że nie ma sobie w tej dziedzinie równych. Wpisy na portalach społecznościowych. Ot niby takie nic. Niejeden powie, że „każdy by potrafił”. To łgarstwo. Jego teksty nie tylko motywują do działania, nie tylko dają kopa, nie tylko zmieniają ludziom koncepcje myślowe… Jego teksty niejednemu zmieniły życie! Oto przykład:     

„Wznieśmy toast za tych wszystkich, którzy marnują swój potencjał i nie doceniają jak wiele ma do zaoferowania im życie. Trzymajmy kciuki za tych, którzy rezygnują już wtedy, gdy zawieje im mały wicher w oczy – nie wiedzą jak wiele tracą. Bijmy brawo wszystkim tym, którzy zapomnieli już jak wiele osiągnęli, a jedyne co rozpamiętują to chwilowe niepowodzenia. Tak bardzo potrzebują wiary w siebie. Kibicujmy wszystkim, którzy mówią, że już są zmęczeni, chociaż dopiero zaczęli swoją podróż. Prawda jest taka, że świat każdego dnia daje Ci milion powodów… Dlaczego masz odpuścić? Dlaczego masz zrezygnować z tego co tak bardzo kochasz? Dlaczego masz przestać walczyć o swoją przyszłość? Tak, co najmniej milion powodów.

Ale jest jeden najważniejszy, który powinien dawać Ci siłę do tego by bez względu na okoliczności iść każdego dnia na przód. Tym powodem jesteś Ty i Twoje życie. Gdyby się nie dało zrobić tego, czego pragniesz, to życie ludzkie nie miałoby sensu, a jego jedynym celem byłby marazm i niebyt. Wierzę jednak, że życie ma zdecydowanie więcej do zaoferowania także dla Ciebie. Sięgnij po to!”

Amen.

Mogą Cię również zainteresować