Jak wykorzystać Sekret i Prawo Przyciągania?

przez Katarzyna Wagner
1148 odsłony

Udało nam się zorganizować w Polsce projekt naprawdę nietuzinkowy i wyśmienity. Spółka The Secret Polska i „Network Magazyn” promują przedsięwzięcie niezwykłe – rozpowszechnianie idei PRAW SEKRETU.


Tak, zgadza się. The Secret Polska to licencjonowany przedstawiciel amerykańskiej marki Secret z wyłącznością na terytorium naszego kraju. Sygnowane tą marką – film, czy książka, są rozpoznawalne przez ogromną ilość osób. The Secret nieprzerwanie zajmuje pierwsze miejsca na wszystkich listach bestsellerów liczących się periodyków („New York Times”, „Publisher”, „Weekly”) i listach sprzedaży wszystkich sieci handlowych w USA. W Polsce „The Secret” był trzykrotnym laureatem Bestselleru Empik i przekroczył nakład 300 000 sprzedanych egzemplarzy!!!

„Network Magazyn” został patronem medialnym szkoleń i seminariów, jakie będą organizowane przez The Secret Polska. Ostatnio braliśmy udział w seminarium, na którym gościem specjalnym był niesamowity Eduardo Sanchez z The Secret.ES. Pisaliśmy o tym w tym w reportażu pt.: „Wielkie otwarcie The Secret Polska”.

Teraz Masz Wyjątkową Okazję Posłuchać NA ŻYWO Jak Wykorzystać Sekret i Prawo Przyciągania Aby Szybciej i Łatwiej Osiągnąć Finansową Niezależność!

Eduardo Sanchez przylatuje znów do Polski 5 listopada 2011 r. na seminarium dla ludzi przedsiębiorczych, działających w biznesie. W krakowskim hotelu Qubus Eduardo zaprezentuje niesamowity wykład „Sekret a Niezależność Finansowa” i da z siebie 120% normy. UWAGA! Teraz najniższe ceny, które obowiązują do 24.10.2011 r. Więc nie zastanawiaj się zbyt długo. Więcej informacji oraz rejestracja pod adresem:

www.seminarium.thesecret.pl

Mogą Cię również zainteresować