Jak zbudować silną markę online? Rozmowa z Fryderykiem Karzełkiem

przez Maciej Maciejewski
1243 odsłony

„Chciałbym być zapamiętany jako ten, który budził ludzi do lepszego życia. Jako ten, który codziennie o godz. 5:55 zachęcał do tego, aby nie tylko obudzić się rano i wziąć udział w moim programie, ale żeby doznać czegoś w rodzaju PRZEBUDZENIA. Tak, aby zacząć odpowiadać sobie na najważniejsze w życiu pytania”.

„Jakie pytania? Dlaczego w ogóle tutaj jestem? Dlaczego w ogóle żyję? Jaki jest mój sens istnienia? Co mogę w swoim życiu poprawić? Chcę pomóc ludziom nie tylko się przebudzić, ale przede wszystkim się rozwijać. Do końca swoich dni. Na każdym polu i poziomie. To jest dla mnie bardzo ważne, dlatego robię to codziennie” – powiedział podczas wywiadu Fryderyk Karzełek.

Nasz gość to piękny przykład człowieka, który dzięki niesamowitej konsekwencji potrafi zrealizować najśmielszą wizję. Człowiek z ogromną charyzmą, który umiejętnie korzystając z wrodzonej bezkompromisowości uparcie realizuje arcytrudne pomysły. Człowiek, który działa niezłomnie dotąd, aż osiągnie zamierzony cel i sukces.

Fryderyk Karzełek to człowiek, który w krótkim czasie zbudował największą, najbardziej wytrwałą i wierną społeczność w polskim internecie. Jak zrobić taki majstersztyk? Jak to wykorzystać w biznesie sieciowym? Tego uczył nas podczas wywiadu. Zatem jeśli chcesz swój biznes MLM rozwijać, musisz to zobaczyć. Tutaj:

Jak zbudować silną markę online? Rozmowa z Fryderykiem Karzełkiem

Mogą Cię również zainteresować