Jak kupić najlepszy tani telewizor?

przez Marek Wyrzychowsk

Po co wydawać niebotyczne kwoty na drogi telewizor, skoro można kupić model niemal równie dobry, za to o połowę tańszy? Fundacja Pro-Test w swoim teście wyjaśnia, jak okazyjnie kupić dobry telewizor.

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Telewizory wysoko oceniane w testach Fundacji Pro-Test można kupić już za około 1000 zł. Na rynku jest mnóstwo niedrogich modeli, więc konsumenci planujący zakup nowego telewizora powinni upewnić się, że wybierają najlepszy z tych skrojonych na swoje potrzeby i na swój budżet. A ponieważ na kupnie telewizora wydatki się nie kończą, należy zadbać o to, aby później płacić niższe rachunki za prąd.

Większość funkcji za pół ceny

Nie ma potrzeby wydawać fortuny na nowy telewizor. Można kupić dobry model trzydziestodwucalowy za rozsądną cenę, o ile zrezygnujemy z paru bardziej zaawansowanych technologicznie funkcji, bez których spokojnie możemy się obyć. Każdy producent oferuje swoje modele w różnych cenach – od niskich do bardzo wysokich. A więc nawet osoby, które mają sentyment do jakiejś konkretnej marki, nie muszą wydawać kroci.

Co sprawia, że dobry telewizor jest tani, a czego w niskiej cenie nie dostaniemy? Poradnik zakupowy Pro-Testu pomoże wybrać telewizor, na którym amatorzy piłki nożnej zdążą jeszcze obejrzeć mecze mundialu.

ReklamaReklama

Mogą Cię również zainteresować