Jak sponsorują i sprzedają mistrzowie MLM?

przez Piotr Hoffmann

Piotr Zarzycki, jak przystało na top lidera, nie należy do osób, które po osiągnięciu jednego celu (patrz sukces) zakładają nóżkę na nóżkę i osiadają na laurach. Po sobotnich, świetnych warsztatach Instytutu Edukacji MLM, dziś jego dyrektor ogłosił kolejną edycję…

Alina WarzechaAlina Warzecha

W minioną sobotę warsztaty Instytutu Edukacji MLM odbyły się w Zabrzu, a temat zajęć brzmiał „Mistrz sponsorowania i sprzedaży”. Wykładowcami byli Alina Warzecha, członek rady programowej „Network Magazynu”, dziekan katedry ekonomii w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości oraz Piotr Zarzycki, dyrektor Instytutu Edukacji MLM oraz członek elitarnego Klubu TOP Liderów MLM. Ponieważ nie lubimy wciskać Czytelnikom kitów, dlatego odwiedziliśmy restaurację „Pod Kasztanami” i przekonaliśmy się na nasz własny, reporterski zoom, czy zapowiedzi tego wydarzenia będą kompatybilne z tym, co zobaczymy. I były. To, co robi Instytut Edukacji MLM w terenie, można ująć krótko, w trzech słowach – kompetentność, odpowiedzialność, profesjonalizm. Jak nie wierzycie nam, w tym miejscu znajdują się komentarze samych uczestników zabrzańskich warsztatów.

Piotr ZarzyckiPiotr Zarzycki

Dzisiaj Piotr Zarzycki ogłosił kolejne przedsięwzięcie szkoleniowe swojego instytutu. 19 maja 2012 roku w Poznaniu odbędą się warsztaty zatytułowane „Jak sponsorują i sprzedają mistrzowie MLM?” a na to z pewnością niełatwe pytanie wszystkim zainteresowanym, którzy zdążą się zarejestrować, odpowiedzą Piotr Zarzycki oraz Piotr Wajszczak – niezależny redaktor „Network Magazynu”, bloger uhonorowany w zeszłym roku tytułem Bloger Roku 2011 w prestiżowym konkursie organizowanym przez Onet.pl. Więcej informacji o tych niekonwencjonalnych warsztatach oraz panel rejestracyjny znajduje się w tym miejscu: www.iemlm.pl/sprzedaz. Polecamy i zapraszamy! Naprawdę warto.

AlinaWarzechaAlinaWarzecha
 
Piotr ZarzyckiPiotr Zarzycki

 

Mogą Cię również zainteresować