Jędrne ciało i wykwintny umysł. Rozmowy o biznesie MLM

przez Maciej Maciejewski

Co to znaczy, że w biznesie MLM warto się nauczyć wszystkich języków, którymi mówią ludzie? Dlaczego, aby odnieść w network marketingu sukces powinno się pracować z ludźmi na poziomie ciała i umysłu? Jak wpływają na rozwój biznesowy analiza zachowań i praca na szczeblu duchowym oraz mentalnym?

Maciej Maciejewski & Żaneta ŚciwiarskaMaciej Maciejewski & Żaneta Ściwiarska

Żaneta Ściwiarska. Kobieta nietuzinkowa. Ewenement. Postać wybitna. Wulkan energii. Architekt ciała i umysłu. „Trenerka Najlepsza Dla Zdrowia 2019”. Dziś mam dla Was bardzo ciekawą, totalnie niekontrolowaną rozmowę o biznesie MLM. Ale nie tylko…

Od kilku miesięcy jest moją trenerką na siłowni. Uwielbiam ją nie tylko za ogromną wiedzę i umiejętności, które wykorzystujemy podczas ćwiczeń. Przede wszystkim cieszę się, że potrafi mnie zmotywować do działania. Mnie. Takiego lenia. Tak wielkiego (kiedyś) zwolennika bezruchu i zawziętego przeciwnika jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Jeśli ja chodzę dziś na siłownię bez stresu, a nawet zaczyna mi tego po dwóch dniach brakować to znaczy, że ta kobieta ma naprawdę wielką moc!

Bo dobry trener zrobi z Tobą cuda. Nawet wtedy, kiedy masz trudny dzień po ciężkim weekendzie. Nawet wtedy, kiedy próbujesz mu sprzedać tani kit, że nie masz siły. Nawet wtedy, kiedy próbujesz go ściemnić, że się źle czujesz i nie dasz rady. Bo trening to kuźwa trening. Ma być zrobione i koniec. Amen. Albo trenujesz – bo ważniejsze jest zdrowie, albo siedzisz na chacie i łazisz po lekarzach. Każdy jest kowalem własnego losu, ale dobry trener to podstawa. Bez niego może być kiepsko.

I tak samo jest w biznesie. Zwłaszcza w network marketingu. Tutaj każdy nowy adept musi mieć swojego mentora. Każdy musi mieć dobrego nauczyciela, sprawnego lidera, który wszystko pokarze, wytłumaczy i zmotywuje do działania. A jak trzeba to nawet „kopnie” w tłusty zadek, żeby lepiej wszystko zrozumieć. Jak pracuje w MLM Żaneta? Posłuchajcie:

Mogą Cię również zainteresować