Jedyny na świecie drukowany komiks prosto od Zucha!

przez Maciej Maciejewski
349 odsłony

Jak wiecie, „Network Magazyn” zawsze informuje & wspiera inteligentne i z pazurem akcje charytatywne. Szczególnie, kiedy chodzi o dzieciaki. Na świetny pomysł wpadł tym razem bloger Zuch co próbuje rysować…


Zuch, czyli Maciej Mazurek, to znany w Polsce grafik, znawca nowych mediów i autor charakterystycznego bloga o nazwie „Zuch próbuje rysować”, który prawie w 100% składa się z autorskich, nietuzinkowych komiksów. Zuch stał się znany w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego po tym, jak rok temu nasza redakcja zaprosiła go, jako prelegenta, na II Piknik Klubu TOP Smakoszy MLM organizowany na ranczo Bohdana Smolenia, również w celach charytatywnych, na rzecz Fundacji Stworzenia Pana Smolenia.

Na naszym pikniku Zuch dał świetny wykład, a teraz postanowił zrobić coś więcej i dać charytatywnie coś bardzo osobistego i nietuzinkowego. Otóż korzystając ze startu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał swoje blogowe, kilkuletnie komiksy do kupy i wziął je wydrukował w ilości egzemplarzy sztuk jeden ekskluzywny album, wystawiając taki oto twór na Aukcji Internetowej WOŚP.

Zaczęło się od 1 zł a w momencie pisania tego tekstu książka osiągnęła cenę 810 zł. Więc być może znajdzie się ktoś działający w sprzedaży bezpośredniej czy marketingu sieciowym, jakowyś fanatyk komiksów tudzież ogólnie tego typu akcji i przebije kwotę nieco? A tak o swojej aukcji napisał na blogu Zuch: „UWAGA!!! UWAGA!!! ruszyła aukcja jedynego na świecie, drukowanego (i to tak fajnie, że ho ho) albumu z zuchowymi komiksami. Aukcja potrwa 7 dni – do przyszłego poniedziałku. Co tu dużo gadać? Licytujcie, podbijacie stawkę, pieniędzy nie żałujcie. Jeśli aukcję wygra ktoś z Poznania lub okolicy to po odbiór albumu zapraszam na sushi do Goko – ja stawiam :-)”

Jeszcze raz „Network Magazyn” zaprasza do udziału w aukcji jedynego na świecie albumu z komiksami Zucha w tym miejscu:
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=574850

Mogą Cię również zainteresować