K-Link Poland na Podhalu

przez Maciej Maciejewski
656 odsłony

W dniach 27-28 listopada br. byliśmy na kameralnej, ale z wielkim góralskim przytupem imprezie firmy K-Link Poland. Spotkanie jej podhalańskiej struktury połączone z wykładami odbyło się w hotelu Helios, a uroczysta kolacja w klimatycznej karczmie Złoty Potok (Zakopane).

ee

Najpierw współpracownicy firmy spotkali się w zakopiańskim hotelu Helios. Prezentację rozpoczęła Krystyna Słowińska – dyrektor K-link Poland, która podsumowała 5 lat działalności tego network marketingu w Polsce. Następnie wręczyła prezent Aleksandrze Błotko (diamentowy menedżer). Ola od podstaw stworzyła strukturę K-Link na Podhalu i za to firma postanowiła jej tym gestem podziękować za ciężką pracę w MLM. Dowiedzieliśmy się, że Ola idzie w biznesie jak burza i wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że niebawem firma wzbogaci się o nowego, charyzmatycznego menedżera korony. Należy dodać, że Ola reprezentuje również K-Link w jedynym na świecie, zainicjowanym przez „Network Magazyn” Klubie TOP Liderów MLM. Krystyna Słowińska wręczyła również nominacje i dyplomy Jolancie Bachleda-Księdzulorz, Renacie i Robertowi Bachleda-Księdzulorz, Katarzynie Kolasa, Zofii Rumińskiej, Kamili Rumińskiej oraz Zofii Chrobak.

Po nominacjach miał miejsce świetny wykład doktora Roberta Okońskiego. W swojej prezentacji dokładnie przedstawił on i omówił produkty znajdujące się w portfolio firmy nie tylko z merytorycznego punktu widzenia, ale pokazywał konkretne przykłady i zdjęcia ze studium różnorakich przypadków chorób, schorzeń i powikłań, z którymi zmagał się osobiście przy pomocy unikalnych wyrobów K-Link. Doktor Okoński zaskoczył nas nie tylko swoim humorem, ale przede wszystkim szeroką wiedzą na temat człowieka i medycyny. Pokazał się jako lekarz nietuzinkowy, który nie zakończył swojej edukacji medycznej w momencie odebrania dyplomu, lecz dodatkowo, cały czas stara się poszerzać horyzonty z zakresu takich zagadnień, jakich na uczelniach nie bierze się pod uwagę: medycyna naturalna, wellness, zdrowe odżywianie, suplementacja, detoksykacja organizmu, akupresura czy masaż. Jest to o tyle cenne, gdyż jak dobrze wiemy, medycyna konwencjonalna często nie daje sobie rady z wieloma problemami. Często również ludzie cierpią na schorzenia, których nie trzeba koniecznie atakować środkami wywołującymi wiele reakcji ubocznych. Doktor Okoński zaskoczył nas podczas swojego wykładu niejednokrotnie. Warto więc uczestniczyć w takich seminariach bez względu na to, czy działamy w MLM lub nie. O swoje zdrowie powinien dbać każdy.

Późnym wieczorem grupa najwytrwalszych networkerów udała się na uroczystą kolację do góralskiej karczmy Złoty Potok, gdzie bawili się, jak to na Podhalu bywa, przy smyckach i basach.

Mogą Cię również zainteresować